33
Neolainas, UAB
Garantinio serviso aptarnavimo specialistas(-ė)

„Neoline Europe“ yra pirmaujanti plataus spektro automobilinės elektronikos ir elektrinių paspirtukų kūrėja ir gamintoja. Naujų technologijų vystymas, pritaikant jas savo gaminamuose produktuose, atsakingas servisas, iniciatyvūs ir motyvuoti darbuotojai-vertybės, kurias puoselėja UAB NEOLAINAS.

Darbo pobūdis:
Konsultacijos su NEOLINE produktų vartotojais telefonu ir el. paštu ir ofise:
• Kaip atnaujinti programinę įrangą
• Kaip ir kur yra "NEOLINE" gaminių garantinis/negarantinis aptarnavimas
• Priimti gaminius garantiniam/negarantiniam aptarnavimui ir informuoti klientus apie darbų eigą
• Atsarginių detalių užsakymas

Reikalavimai:
• Techninis arba inžinerinis išsilavinimas, elektronikos žinios.
• Pateikti informaciją klientui, operatyviai spręsti iškilusias problemas.
• Savarankiškai priimti sprendimus.
• Komunikavimas anglų kalba ir lenkų kalba-privalumas.
• Patirtis panašioje pozicijoje-privalumas.
• Vairuotojo pažymėjimas, geri komandinio darbo įgūdžiai.

Mes Jums siūlome:
• Geras darbo sąlygas ir nuolatinio tobulėjimo galimybes;
• Stabilų atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo krūvio;
• Visas socialines garantijas;
• Draugiškas kolektyvas, pasiruošęs padėti visais klausimais;
• Erdvus ofisas su atskiru įėjimu ir parkingu.

Norėdami kandidatuoti paspauskite žemiau esantį mygtuką „Siųsti savo CV“ ir atsiųskite savo gyvenimo aprašymą.
Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1200 - 3000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Juratė Petrušytė
Nuo 2006 m. bendrovė Neoline su savo prekiniu ženklu NEOLINE, gamina išskirtines automobilių elektronikos prekes. Neoline gamyboje yra naudojamos pagrindinės bei naujausios pasaulio elektronikos technologijos. Atsižvelgiant į rinkos poreikius ir vartotojų prašymus šios naujovės yra specialiai pritaikomos bei adaptuojamos vartotojų poreikiams tenkinti. Nuolatinės investicijos į modernias technologijas užtikrina teikiamų paslaugų kokybę ir efektyvumą. Tai sukuria konkurencinį pranašumą ne tik mums, bet ir mūsų klientams. Nuolatos tobulindami technologinius procesus, didiname paslaugų efekty...

Įmonės tinklalapishttp://www.neoline.com

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Verslo aplinkos vertinimo ekspertas (-ė)
Inovacijų agentūra, VšĮ
Vilnius
€ 2900 – 3200
Galioja iki: 2024.05.03
IT inžinierius (HELP DESK konsultantas)
EPS LT, UAB
Vilnius
€ 1391 – 1800
Galioja iki: 2024.05.23
IT business analyst
CGI Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4200
Galioja iki: 2024.05.12
Prekybos vadybininkas
IRLANDA, UAB
Kaunas
€ 2000 – 2000
Galioja iki: 2024.04.25
Financial Operations Officer
Alter Domus Lithuania, UAB
Vilnius