51
Interlux, UAB
Sandėlio darbuotojas (-a)

Interlux Grupė – tai tarptautinė kompanija, jau 25-erius metus drauge su dukterinėmis įmonėmis Baltijos šalių regione klientams tiekianti inovatyvias technologijas bei sprendimus medicinai, mokslui ir biotechnologijų pramonei. Pagrindiniai Interlux Grupės tiekiamų sprendimų segmentai – tai medicina, chirurgija ir laboratorinė diagnostika.

Šiuo metu UAB „Interlux“ siūlo prie komandos prisijungti sandėlio darbuotojui.

Darbo pobūdis:

• Prekių iškrovimas, priėmimas ir išdėliojimas į lentynas.
• Prekių atrinkimas ir pakavimas.
• Darbas su skeneriais ir sandėlio sistema Equinox Vision 7.
• Prekių ženklinimas.

Reikalavimai:

• Sąžiningumas ir atsakingumas.
• Kruopštumas.
• Gebėjimas dirbti komandoje, laiku įvykdyti gautas užduotis.
• Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Mes Jums siūlome:

• Darbą tarptautinėje medicinos įrangos kompanijoje.
• Darbą šildomame sandėlyje.
• Konkurencingą darbo užmokestį.
• Mokymus.
• Visas socialines garantijas.
• Galimybes mokytis ir tobulėti draugiškame kolektyve.

Darbo pradžia: nedelsiant.

Norėdami kandidatuoti, paspauskite žemiau esantį mygtuką „Siųsti savo CV“ ir atsiųskite savo gyvenimo aprašymą.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1300

Papildoma informacija: priklausomai nuo patirties ir kompetencijų.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Andrius Krasnevičius

Įmonės tinklalapishttp://www.interlux.lt