PRODUKCIJOS KOKYBĖS UŽTIKRINIMO TECHNIKAS (-Ė)
Hollister Lietuva UAB

PRODUKCIJOS KOKYBĖS UŽTIKRINIMO TECHNIKAS (-Ė)Hollister Lietuva UAB

Mums reikalingas

Darbo pobūdis
• Atlikti tarpinių ir galutinių produktų kokybės kontrolės tyrimus gamybos proceso metu
• Atlikti produkcijos testus, kai proceso sertifikavimo metu vykdomas proceso kontrolės tyrimas
• Dalyvauti naujos įrangos ir procesų validavimo procese
• Rengti ir pildyti su kokybe susijusią dokumentaciją
• Valdyti neatitiktis gamybos proceso metu
Reikalavimai
• Išsilavinimas chemijos, gyvybės mokslų ar pan. srityje
• Kompiuterinis raštingumas (MS Office)
• Kruopštumas, pareigingumas ir atidumas
• Gebėjimas dirbti komandoje
• Darbas pamainomis (2 – dieninės (7:00-19:00), 2 – naktinės (19:00-7:00), 4 – poilsio dienos)
Mes jums siūlome
• Karjeros augimo galimybes ir mokymus tarptautinėje įmonėje.
• Šiuolaikišką darbo aplinką, kokybiškas darbo priemones ir darbo rūbus.
• Šviežius ir sveikus pusryčius bei pietus gamyklos restorane už specialią įmonės kainą.
• Galimybę į/ iš darbo vykti viešuoju transportu (priderintas pamainos grafikas).
• Patrauklų motyvacinį paketą (masažas, skiepai nuo gripo, renginiai ir kt.)

• Naktinės valandos apmokamos vadovaujantis LR Darbo kodeksu
• Nelaimingų atsitikimų draudimą 24/7 .

AUTOMECHANIKAS (-Ė)
AB "Kelių priežiūra"
Kaunas
€ 1430 – 2500
Galiojimo pabaiga: 2021.12.05
PARDUOTUVĖS RAMPOS VADOVAS (-Ė), RAUDONDVARIO PL. 131, KAUNAS
Ermitažas, UAB
Kaunas
€ 1500
Galiojimo pabaiga: 2021.12.08
FACILITIES ENGINEER
Kaunas
€ 1900
Galiojimo pabaiga: 2021.12.17