15
Pardavimų vadybininko (-ės)
UAB Nova Balt

UAB Nova Balt – vidaus ir lauko durų prekyba.

Darbui durų salone ieškome pardavimų vadybininko (-ės)

Darbo pobūdis

  • Klientų poreikių išsiaiškinimas
  • Pasiūlymų pateikimas klientams

Reikalavimai:

  • Mandagus aptarnavimas ir komunikabilumas
  • Atsakomybė
  • Noras dirbti ir uždirbti
  • Reprezentatyvi išvaizda

Mes Jums siūlome:

  • 1 pamainos darbas
  • 40 val.per savaitę
  • Priedus priklausančius nuo pardavimų

Papildoma informacija:

  • Darbo vieta: Kaunas, Pramonės pr.8E, NIC
  • Darbo pradžia: iš karto
  • Darbo užmokestis (bruto): nuo 1050 eur.

Norėdami kandidatuoti paspauskite žemiau esantį mygtuką „Siųsti savo CV“ ir atsiųskite savo gyvenimo aprašymą.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1050

Papildoma informacija: Priedus priklausančius nuo pardavimų rezultatų

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Milda Morkunaitė