MEDICINOS REGISTRATORIUS/-Ė VILNIUJE (LABORATORIJOJE)
SYNLAB LIETUVA, UAB

MEDICINOS REGISTRATORIUS/-Ė VILNIUJE (LABORATORIJOJE)SYNLAB LIETUVA, UAB

Darbo pobūdis

  • Darbas su laboratorinių tyrimų registracijos programa;
  • Darbas su ėminiais/mėginiais (kraujas, šlapimas,išmatos, tepinėliai);
  • Bendravimas su klientais dėl medicininių tyrimų paslaugų teikimo telefonu;
  • Reikalingos dokumentacijos pildymas;
  • Pagalba kolegoms.

Reikalavimai

  • Atidumas smulkmenoms, pastabumas, kruopštumas, komunikabilumas, greita orientacija.
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Naudingi įgūdžiai

Labai laukiami klinikos laborantai, biomedicinos technologai arba turintys registratoriaus patirties.

Mes siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Linksmą draugišką kolektyvą;
  • Apmokymus;
  • Motyvaciją už pasiektus darbo rezultatus.

Papildoma informacija

Jei esi energingas ir komunikabilus - mes laukiam Tavęs!

AKTUARAS (-Ė)
Emplonet, UAB
Vilnius
€ 2150 – 2700
Galiojimo pabaiga: 2021.12.19
TRAVEL CONSULTANT
TT Baltics SIA
Vilnius
€ 1576.26
Galiojimo pabaiga: 2021.12.05
Head of Brand & Product Marketing
Oxylabs.io
Vilnius
€ 3300 – 4960
Galiojimo pabaiga: 2021.12.12