43
SYNLAB LIETUVA, UAB
MEDICINOS REGISTRATORIUS/-Ė VILNIUJE (LABORATORIJOJE)

Darbo pobūdis

  • Darbas su laboratorinių tyrimų registracijos programa;
  • Darbas su ėminiais/mėginiais (kraujas, šlapimas,išmatos, tepinėliai);
  • Bendravimas su klientais dėl medicininių tyrimų paslaugų teikimo telefonu;
  • Reikalingos dokumentacijos pildymas;
  • Pagalba kolegoms.

Reikalavimai

  • Atidumas smulkmenoms, pastabumas, kruopštumas, komunikabilumas, greita orientacija.
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Naudingi įgūdžiai

Labai laukiami klinikos laborantai, biomedicinos technologai arba turintys registratoriaus patirties.

Mes siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Linksmą draugišką kolektyvą;
  • Apmokymus;
  • Motyvaciją už pasiektus darbo rezultatus.

Papildoma informacija

Jei esi energingas ir komunikabilus - mes laukiam Tavęs!
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 700 - 920

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis
  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Irena I.
SYNLAB Lietuva UAB – Medicinos tyrimų lyderis Europoje ! Moderniausiose laboratorijose šalyje naujausiais metodais atliekama daugiau kaip 200 tyrimų. Tyrimų paslaugas teikiame tiek privatiems asmenims, tiek sveikatos priežiūros ir gydymo įstaigoms. Priėmimo centrai veikia Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Druskininkuose.

Įmonės tinklalapishttp://synlab.lt