VYR. BUHALTERIO PAVADUOTOJAS (-A)
Makveža, UAB

VYR. BUHALTERIO PAVADUOTOJAS (-A)Makveža, UAB

Darbo pobūdis:

  • Paslaugų bei vertybių sąskaitų pajamavimas;
  • Skolų derinimas su tiekėjais;
  • Periodiškai derinti suminės ir analitinės apskaitos duomenų atitikimą;
  • Darbas su I.SAF registrais;
  • Pirkimo PVM sutikrinimas;
  • Apskaitos duomenų, dokumentų teikimas finansiniam auditui;
  • Dalyvavimas apskaitos periodo uždaryme (mėnesio, metų);
  • Vyr. buhalterio pavadavimas;
  • Mokėjimų pavedimų formavimas.

Reikalavimai:

  • Finansinis ar buhalterinis išsilavinimas;
  • 3 metų sėkminga patirtis darbo užmokesčio apskaitos srityje (pageidautina didelėje įmonėje);
  • Analitinis mąstymas, atsakingumas, pareigingumas, tikslumas, įžvalgumas, iniciatyvumas;
  • Gebėjimas efektyviai valdyti ir sisteminti informaciją bei spręsti iškilusias problemas;
  • Įstatymų, norminių aktų susijusių su buhalterine apskaita, mokesčiais išmanymas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai MS Office;
  • Privalumas - darbo patirtis su apskaitos programa „Agnum", „Dynamics NAV“, „Rivile".

Mes jums siūlome:

  • Atsakingą ir įdomų darbą viename didžiausių prekybos tinklų Lietuvoje;
  • Konkurencingą atlygį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Privalumus perkant Moki-Veži parduotuvėse.

Vyr. Buhalteris (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2645 – 3306
Galiojimo pabaiga: 2021.12.15
Apskaitos Vadovas Lietuvoje
CVO Recruitment, UAB
Vilnius
€ 2500 – 3300
Galiojimo pabaiga: 2021.12.12
Business Solutions Department Manager
Vilnius
€ 3500 – 5000
Galiojimo pabaiga: 2021.12.19