18
PPF Foil, UAB
Administratorė (-ius)

Darbo pobūdis:

  • telefoninių skambučių, informacijos srautų valdymas ir paskirstymas;
  • bendrovės vidaus ir išorės dokumentų judėjimo, administravimo ir saugojimo tvarkos užtikrinimas;
  • bendrovės korespondencijos valdymas ir administravimas;
  • pagalba kolegoms suvedant, išrašant bei administruojant sąskaitas;
  • bendrovės dokumentų srautų valdymas: raštų ruošimas, registravimas, sutarčių ir kitų vidinių dokumentų koordinavimas;
  • sklandaus biuro darbo užtikrinimas (biuro technikos priežiūra, kanceliarinių prekių užsakymas, svečių priėmimas ir kt.);
  • įmonės renginių organizavimas;
  • darbo skelbimų ruošimas, talpinimas ir administravimas;
  • darbuotojų konsultavimas ir informacijos teikimas personalo įdarbinimo klausimais;
  • personalo duomenų bazių ir sistemų administravimas;
  • pagalba vadovams bei bendrovės darbuotojams kasdieniais administracinio bei organizacinio pobūdžio klausimais.

Reikalavimai:

  • labai geri bendravimo įgūdžiai, greita orientacija, darbo laiko planavimas;
  • aukštasis išsilavinimas;
  • ne mažiau kaip 1 metų sėkminga administravimo darbo patirtis;
  • geros anglų k. žinios, rusų kalbos žinios - privalumas;
  • geras raštvedybos, dokumentų tvarkymo ir apskaitos išmanymas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • atsakingumas, kruopštumas, punktualumas, gebėjimas saugoti konfidencialią informaciją.

Mes jums siūlome:

  • įdomų ir atsakingą darbą augančioje ir tobulėjančioje įmonėje;
  • kompetenciją ir patirtį atitinkantį darbo užmokestį;
  • nenuobodžią darbo dieną, kuri prabėgs akimirksniu;
  • galimybę realizuoti ambicingus tikslus administracinio pobūdžio srityje;
  • asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes, susipažįstant su skirtingomis verslo sritimis.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1300 - 1600

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Eglė Lukauskaitė