33
MEDICINOS ATSTOVAS (-Ė)
Biofarmacija, UAB

Tarptautinė farmacijos kompanija platina maisto papildus visose vaistinėse. Produktai yra unikalūs ir vieni iš rinkos lyderių. Jei esi lyderis ir mėgsti dinamišką darbą, kviečiame prisijungti prie savo komandos medicinos atstovą darbui Vilniaus regione.
Būk lyderis tarp lyderių!

Darbo pobūdis

• Įmonės produktų pristatymas vaistininkams;
• Ilgalaikių ryšių su klientais palaikymas;
• Prezentacijų rengimas, atstovavimas konferencijose, parodose;
• Veiklos rezultatų ataskaitų rengimas ir analizė.

Reikalavimai

Esi charizmatiška asmenybė, visi susižavi tavo iškalba ir lengvu bendravimu?
Tave vertina kaip atsakingą, iššūkių nebijantį ir išsisilavinusį, nes ir didžiosios studijos jau baigtos?
Gali pasidžiaugti puikiais asmeniniais pasiekimais ir tai patvirtins prieš tai Jūsų buvęs vadovas ar kolega?
Turi bent 2 metus darbinės patirties pardavimo srityje? Gali parduoti ir pingvinui ledų?
Jei automobilis yra geriausias tavo draugas, vingiuoti keliai tave žavi ir tu nuolat turi visokių idėjų kurias trokšti realizuoti - siųsk mums savo gyvenimo aprašymą ir galbūt būtent Tu tapsi mūsų veržlios komandos dalimi!

Mes pažadame:

Įdomų, dinamišką ir perspektyvų darbą augančioje tarptautinėje kompanijoje
Konkurencingą darbo užmokestį (nuo 850 iki 1200 į rankas)
Visas reikalingas darbui priemones.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1312 - 1927

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .