46
PERSONALO VADYBININKAS (tarptautinė kompanija)
NOVA LUX management solutions klientas

Mums reikalingas

Ar norėtumėte dirbti kompanijoje, kurioje darbuotojai savo darbovietę apibūdina
„tarptautinė kompanija, diegianti tarptautinę įmonės kultūrą, orientuotą į žmogų“,
„įmonė su inovatyviu požiūriu, šiuolaikiška, ieškanti naujų galimybių, turinti gerą statusą“,
“palaikantys vadovai, veržli komanda“?

Jeigu Jūsų atsakymas TAIP, tuomet kviečiame prisijungti LYDERIAUJANČIOS KOMPANIJOS, vienos didžiausių transporto infrastruktūros inžinerijos įmonių grupių Lietuvoje, kuri projektuoja susisiekimo komunikacijas, inžinerinius tinklus, atlieka teritorijų planavimo darbus, teikia techninės priežiūros paslaugas ir kt. Šiuo metu kompanija jau yra įgyvendinusi daugiau nei 5 tūkst. įvairių projektų tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje, iš kurių ne vienas yra pelnęs aukščiausius apdovanojimus.
Šiuo metu kompanijai, vienijančiai beveik 200 darbuotojų, darbui Kaune reikalingas

PERSONALO VADYBININKAS

Darbo pobūdis:
- aktyvus dalyvavimas diegiant įvarius personalo valdymo įrankius (pvz., KPI diegimas), tvarkas, procedūras dirbant kartu su tarptautine komanda;
- darbuotojų paieška ir atranka, sklandus bendradarbiavimas su personalo atrankos agentūromis;
- personalo dokumentų administravimas (priėmimas, atleidimas, darbo sąlygų keitimas ir pan.);
- informacijos apie personalą sisteminimas bei analizė;
- bendradarbiavimas su padalinių vadovais, jų konsultavimas personalo srities klausimais, pagalba naujų darbuotojų adaptacijos procese;
- kitų su personalu susijusių procesų organizavimas (apklausos, vertinimas, ugdymas ir pan.) bei pagalba personalo vadovui juos įgyvendinant.

Reikalavimai kandidatui:

- didesnė nei 2 m. patirtis personalo srityje;
- labai geros anglų kalbos žinios;
- LR įstatymų, teisės aktų, reglamentuojančių darbo teisę, išmanymas;
- stiprus atsakomybės jausmas ir pareigingumas;
- komunikabilumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas;
- greita orientacija;
- aukštasis išsilavinimas (privalumas – vadybos, žmogiškųjų išteklių ar psichologijos srityje);
- puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (patirtis su „Navision“ būtų didelis privalumas).

Kompanija siūlo:

- svarią patirtį didelėje skandinavišką kultūrą puoselėjančioje kompanijoje;
- profesionalius, draugiškus kolegas ir galimybę dirbti tarptautinėje komandoje;
- nuolatinio tobulėjimo, profesinio augimo galimybes;
- lankstų darbo grafiką ir galimybę dalį laiko dirbti nuotoliniu būdu;
- kompetencijas ir patirtį atitinkantį atlygį (orientaciniai 1100 Eur į rankas) ir papildomas naudas.

Lauksime Jūsų LinkedIn nuorodos arba CV su prierašu „Personalo vadybininkas“.

Platesnė informacija – Diana Galickienė
Tel.: (652) 77181

Kandidatuodami Jūs sutinkate, jog Jūsų pateikta informacija būtų tvarkoma vykdant šią atranką, o jai pasibaigus, penkerius metus būtų saugoma mūsų vidinėje duomenų bazėje, kuri naudojama vykdant kitus atrankų projektus.
Jūsų pateikta informacija yra konfidenciali ir bus teikiama potencialiam darbdaviui tik su Jūsų žinia. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą tvarkyti, turite teisę keisti informaciją bei prašyti ištrinti savo pateiktus duomenis. Plačiau apie Jūsų asmens duomenų apsaugą http://www.novalux.lt/privatumo-politika.html

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1700 - 1800

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Diana Galickienė
+37065277181

Konsultacinė kompanija Nova Lux management solutions (www.novalux.lt) nuo 1999 m. dirba žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Pagrindinės veiklos sritys – personalo paieška, atranka, vertinimas bei praktinių mokymų, seminarų organizavimas.

Kontaktai:
Savanorių pr. 22, Vilnius
diana@novalux.lt
+370 652 77181

Laisvės al. 76, Kaunas
jolanta@novalux.lt
+370 685 58043

Nova Lux - siekiantiems daugiau!

Įmonės tinklalapishttp://www.novalux.lt