37
EKSKOMISARŲ BIURAS
Kontrolierius (-ė) (Galimybių pasų kontrolei)

Darbo pobūdis

  • Galimybių pasų kontrolė objektuose;
  • Darbas slenkančiu grafiku, pamainomis (dieninis).

Reikalavimai

  • Atsakingumas ir pareigingumas;
  • Rimtas požiūris į darbą, nepriekaištinga reputacija.

Mes siūlome

  • Lankstų darbo grafiką;
  • Darbą arčiau namų;
  • Visuomet laiku mokamą darbo užmokestį bei motyvacinius priedus;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Visas reikiamas darbui priemones.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 750 - 1200

Vietovė

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Ne visa darbo diena
  • Lankstus grafikas
Kontaktinis asmuo
Tadas .
+370 686 42143
„Ekskomisarų biuras" yra pirmoji privati licencijuota saugos tarnyba Lietuvoje, įkurta 1994 m., teikianti visas apsaugos paslaugas. Mūsų patirtis leidžia teikti kokybiškas paslaugas savo klientams. Savo gretose subūrėme patikimiausius, darbui visada nusiteikusius ir siekiančius geriausių rezultatų specialistus, pasiruošusius pasirūpinti Jūsų saugumu. Saugumą mums patikėjo didžioji dalis prekybos ir verslo centrų, rūpinamės Lietuvos bei užsienio žvaigždžių ramybe, užtikriname sklandžią didžiausių renginių eigą.

Įmonės tinklalapishttp://ekskomisaru-biuras.lt/