SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A) - KRAUTUVO VAIRUOTOJAS (-A)
Hollister Lietuva UAB

SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A) - KRAUTUVO VAIRUOTOJAS (-A)Hollister Lietuva UAB

Darbo pobūdis:
• Prekių iškrovimas, skaičiavimas, sandėliavimas ir pakrovimas su elektrokrautuvu
• Žaliavų tiekimas į gamybą
• Sandėlio dokumentacijos pildymas
• Darbas su sandėlio apskaitos programa ir skeneriais
• Sandėlio tvarkos užtikrinimas ir palaikymas
• Dalyvavimas inventorizacijose

Reikalavimai:
• Darbo patirtis logistikos ir sandėliavimo srityse, vairuojant elektrokrautuvą
• Galiojantis krautuvo arba elektrokrautuvo vairuotojo pažymėjimas
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
• Anglų kalbos pagrindai
• Darbas pamainomis (2 – dieninės (7:00-19:00), 2 – naktinės (19:00-7:00), 4 – poilsio dienos)
• Darbo patirtis su skeneriais – privalumas

Mes jums siūlome:
• Karjeros augimo galimybes ir mokymus tarptautinėje įmonėje
• Šiuolaikišką darbo aplinką, kokybiškas darbo priemones ir darbo rūbus
• Šviežius ir sveikus pusryčius bei pietus gamyklos restorane už specialią įmonės kainą
• Galimybę į/ iš darbo vykti viešuoju transportu (priderintas pamainos grafikas)
• Patrauklų motyvacinį paketą (masažas, skiepai nuo gripo, renginiai ir kt.)
• Nelaimingų atsitikimų draudimą 24/7

Konfidencialumą garantuojame ir informuosime tik atrinktus kandidatus.

Ekspertas (-ė) Kelių priežiūros koordinavime
Lietuvos geležinkeliai, AB
Kaunas
€ 1245 – 1915
Galiojimo pabaiga: 2021.12.23
SMT LINIJOS OPERATORIUS (-Ė)
Kitron, UAB
Kaunas
€ 1200
Galiojimo pabaiga: 2021.12.29
Koordinatorius (-ė) Traukinių dokumentų tvarkyme
Kaunas
€ 1185 – 1820
Galiojimo pabaiga: 2022.01.01