Įterptinių sistemų inžinierius (pažengęs/patyręs)
Brolis semiconductors, UAB

Įterptinių sistemų inžinierius (pažengęs/patyręs)Brolis semiconductors, UAB

Reikalavimai pozicijai:

  • Bakalauro laipsnis elektronikos, kompiuterinių sistemų, fizikos ar kitoje susijusioje srityje;
  • Darbo patirtis su įterptinėmis sistemomis C/C++ aplinkoje;
  • Gebėjimas dirbti Linux aplinkoje (neprivaloma);
  • Patirtis su aukštesnio lygio programavimo kalba (Python, C#, Java ir pan.);
  • Gebėjimas dirbti su programinės įrangos versijų kontrolės sistema (Git);
  • Elektronikos žinios / gebėjimas „skaityti“ el. schemas;
  • Kritinis mąstymas, gebėjimas savarankiškai spręsti problemas;
  • Geros anglų k. žinios.

Darbo pobūdis

  • Naujų sistemų ir produktų kūrimas, esamų produktų tobulinimas, klaidų paieška ir taisymas;
  • Mikrovaldiklių programavimas ir testavimas;
  • Prietaisų valdymo programinės įrangos kūrimas ir vystymas;
  • Įvairių prietaisų, elektronikos komponentų, sensorių ir t.t. tyrinėjimas ir integravimas;
  • Dokumentacijos ruošimas.

Įmonė siūlo

  • Siūlome profesinio tobulėjimo galimybę inovatyvioje įmonėje su išskirtiniais aukštųjų technologijų produktais.
  • Mums svarbu jūsų sveikata ir gerovė, todėl siūlome darbuotojų sveikatos draudimą, sveikatos tikrinimo programas, sporto veiklas, atostogų krepšelį ir kt.
  • Mėnesinis darbo užmokestis: 1500-3000 Eur/net ir priklauso nuo jūsų kvalifikacijos, kompetencijos bei profesinio augimo.

SVARBU! Atrinktas kandidatas turės gauti leidimą dirbti su slapta informacija ir privalės pateikti medicininę 049a formos pažymą.

COMPANY MANAGER IN LITHUANIA
CV-Online client
Vilnius
€ 3500 – 4000
Galiojimo pabaiga: 2021.12.24
Inžinierinius - projektų vadovas
ALPHA CONSULTANTS
Vilnius
€ 2809 – 3057
Galiojimo pabaiga: 2021.12.09
Projektų vadovas (R&D projektai)
Alliance for Recruitment
Kaunas
€ 2980