18
Brolis semiconductors, UAB
Įterptinių sistemų inžinierius (pažengęs/patyręs)

Reikalavimai pozicijai:

  • Bakalauro laipsnis elektronikos, kompiuterinių sistemų, fizikos ar kitoje susijusioje srityje;
  • Darbo patirtis su įterptinėmis sistemomis C/C++ aplinkoje;
  • Gebėjimas dirbti Linux aplinkoje (neprivaloma);
  • Patirtis su aukštesnio lygio programavimo kalba (Python, C#, Java ir pan.);
  • Gebėjimas dirbti su programinės įrangos versijų kontrolės sistema (Git);
  • Elektronikos žinios / gebėjimas „skaityti“ el. schemas;
  • Kritinis mąstymas, gebėjimas savarankiškai spręsti problemas;
  • Geros anglų k. žinios.

Darbo pobūdis

  • Naujų sistemų ir produktų kūrimas, esamų produktų tobulinimas, klaidų paieška ir taisymas;
  • Mikrovaldiklių programavimas ir testavimas;
  • Prietaisų valdymo programinės įrangos kūrimas ir vystymas;
  • Įvairių prietaisų, elektronikos komponentų, sensorių ir t.t. tyrinėjimas ir integravimas;
  • Dokumentacijos ruošimas.

Įmonė siūlo

  • Siūlome profesinio tobulėjimo galimybę inovatyvioje įmonėje su išskirtiniais aukštųjų technologijų produktais.
  • Mums svarbu jūsų sveikata ir gerovė, todėl siūlome darbuotojų sveikatos draudimą, sveikatos tikrinimo programas, sporto veiklas, atostogų krepšelį ir kt.
  • Mėnesinis darbo užmokestis: 1500-3000 Eur/net ir priklauso nuo jūsų kvalifikacijos, kompetencijos bei profesinio augimo.

SVARBU! Atrinktas kandidatas turės gauti leidimą dirbti su slapta informacija ir privalės pateikti medicininę 049a formos pažymą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2500 - 5000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Linux Java

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Jūratė Tamulienė
852199592

Brolis Semiconductors UAB was established in 2011 by the Vizbaras brothers – Augustinas, Kristijonas and Dominykas (“BROLIS” means “Brother” in Lithuanian) – as a spin-off from the elite German Walter Schottky Institute. In 2012 the company attracted initial venture capital (VC) funding and built its state-of-the-art facility in Vilnius, Lithuania. In 2015 BROLIS attracted new investments from major solid-state manufacturers to replace the VC funding and help the company become a vertically integrated manufacturer. The buy-out of shares from the VC fund was successfully completed in 2017.

BROLIS primarily engages in creating some of the world’s finest infrared laser products, ranging from near infrared to mid-infrared. BROLIS’ unique area of specialisation and its epitaxy facility (one of the largest in the world) for the production of GaSb-based mid-infrared optoelectronics have helped the company develop numerous devices that offer record-breaking performance on the largest industrial GaSb substrate platform on today’s market.

For more information please visit our website or our Linkedin profile: https://www.linkedin.com/company/brolis-semiconductors/

Įmonės tinklalapishttp://www.brolis-defence.com