44
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Juristas (-ė)

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas siūlo darbą
Juridinės tarnybos
Juristo (-ės) pareigoms eiti
(1,0 et. darbo krūviu)

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė kaip 1 metų teisinio darbo patirtis civilinės, darbo ar administracinės teisės srityje (patirtis darbo teisės, mokslo ir studijų, sutarčių rengimo bei vertinimo, ar(ir) lygių galimybių srityje – būtų privalumas);
  • LR ir ES teisės aktų, reglamentuojančių darbo ir civilinius santykius, bei lygių galimybių politiką, išmanymas; gebėjimas juos taikyti praktikoje;
  • Nepriekaištinga reputacija, profesinis sąžiningumas ir aukšta profesinė etika;
  • Vidinė motyvacija tobulėti bei prisidėti prie vidinių iniciatyvų;
  • Puikiai mokėti lietuvių kalbą, sklandžiai reikšti mintis raštu ir žodžiu;
  • Mokėti anglų kalbą ne žemesniu kaip B2 lygiu;
  • Išmanyti dokumentų rengimo ir įforminimo taisykles, mokėti jas taikyti;
  • Gebėti analitiškai mąstyti, puikiai argumentuoti, gebėti identifikuoti problemas ir jas spręsti;
  • Turėti puikius savarankiško ir darbo komandoje įgūdžius;
  • Gebėti valdyti informacijos srautus ir krizines situacijas;
  • Turėti kompiuterinio raštingumo žinių ir įgūdžių, gebėti dirbti redagavimo ir kitomis įprastinėmis biuro programomis.

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

  • Lokalių teisės aktų, susijusių su darbo teise, mokslo ir studijų teisiniu reguliavimu rengimas, analizavimas, vertinimas, nuolatinis atnaujinimas ir jų pritaikymas bei teisinė priežiūra Universitete;
  • Universiteto veiklos atitikties Lietuvos Respublikos darbo kodekso, Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų įstatymo, Universiteto statuto bei kitų teisės aktų reikalavimams užtikrinimas;
  • Lygių galimybių politikos procesų valdymas ir reikalingų pokyčių įgyvendinimas Universitete teisės aktų rengimas, analizavimas, vertinimas, atnaujinimas bei teisinė priežiūra Universitete;
  • Teisinių išvadų rengimas;
  • Bendradarbiavimas su atitinkamomis priežiūros institucijomis (Valstybine darbo inspekcija, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba ir kt.) bei atsakingais asmenimis;
  • Vidaus tyrimų, susijusių su lygių galimybių pažeidimais, vykdymas;
  • Vertinti ir užtikrinti Universiteto dokumentų ir sutarčių (jungtinės veiklos, nuomos, panaudos, autorinių teisių, bendradarbiavimo), projektų atitiktį galiojantiems teisės aktams ir visuotinai pripažintiems teisės principams;
  • Dalyvauti nagrinėjant Universiteto gautus pareiškimus, prašymus bei skundus ir teikti konsultacijas, teisinius patarimus dėl sprendimų ar atsakymų rengimo susijusius su mokslo ir studijų bei darbo teisės klausimais;
  • Universiteto interesų atstovavimas teismuose ir santykiuose su trečiaisiais asmenimis;
  • Universiteto vadovų ir kitų darbuotojų informavimas ir konsultavimas, mokymų, pagal darbo sritis organizavimas.

Mes siūlome:

  • Atsakomybės ir iniciatyvos reikalaujantį darbą;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Galimybę prisidėti prie Universiteto veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves;
  • Darbą patikimoje ambicingoje įstaigoje, pasižyminčioje ypač maža darbuotojų kaita;
  • Galimybę dalyvauti įvairiose sporto, kultūrinėse bendruomenės veiklose Universitete;
  • Siūlomas atlyginimas 900,00 Eur už 1,0 et. darbo krūvį po mokesčių. Galimas priedas už pasiektus veiklos rezultatus.

Gyvenimo aprašymą (Europass) ir motyvacinį laišką iki 250 žodžių prašome siųsti iki 2021 m. spalio mėn. 27 d.
Telefonas pasiteiravimui: 8-37-302960

Kandidatuodama(s) į šią darbo vietą, sutinkate, kad Universitetas gaus ir tvarkys jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) bei kitus jūsų anketoje pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse laisvai darbo vietai užimti tikslu.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400.49

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .