Automatikos derintojas (-a) UAB "Orka foods"
Vičiūnų grupė

Automatikos derintojas (-a) UAB "Orka foods"Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

Elektros įrenginių priežiūra, eksploatacija ir remontas.
Pamaininis darbo grafikas.

Reikalavimai

Elektrotechninis išsilavinimas.
Patirtis remontuojant automatinę ir elektrinę maisto pramonės gamybos įrangą - privalumas.
Atsakingumas, kruopštumas, sugebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Įmonė siūlo

Nemokamą transportą į/iš darbo Platelių, Alsėdžių, Kulių, Vieštovėnų, Mažeikių, Sedos, Skuodo, Salantų, Šateikių, Telšių, Keturakių, Žlibinų, Varnių, Tverų, Rietavo, Šilalės, Kvėdarnos, Kartenos, Narvaišių, Kretingos ir Gargždų.
Nemokamą maitinimą pamainos metu.
Patogų slenkantį darbo grafiką.

Kainodaros analitikas ( -ė)
Autotechnika, UAB
Vilnius
€ 2300 – 3200
Galiojimo pabaiga: 2021.12.08
JUNIOR IS CONSULTANT
StrongPoint, UAB
Vilnius
€ 700 – 1050
Galiojimo pabaiga: 2021.12.24
BIURO ADMINISTRATORIUS (-Ė)
Leidykla Baltos Lankos
Vilnius
€ 1200 – 1500
Galiojimo pabaiga: 2021.12.25