7
Viltechmeda, UAB
SERVISO TECHNIKAS/-Ė

Trumpas darbo aprašymas:

Medicinos prietaisų (maitinimo siurblių) kokybiškas aptarnavimas;
Prietaisų testavimas;
Atsarginių detalių keitimas;
Prietaisų plovimas;
Dėžučių lankstymas, lipdukų klijavimas ir prietaisų pakavimas.

Reikalavimai:

Profesinis aukštesnysis išsilavinimas (gali būti studentas);
Atidumas detalėms, kruopštumas, noras mokytis;
Anglų kalbos pagrindai (skaitymas, teksto suvokimas);
Gebėjimas dirbti kompiuteriu (pagrindai).

Mes siūlome:

Darbuotojų mokymus (apmokome atlikti ir įsisavinti operacijas);
Galimybę dirbti modernioje aukštųjų technologijų kompanijoje, kur yra sveikintinos naujovės, iniciatyva ir žingeidumas;
Kompaniją, kuri vadovaujasi LEAN mąstysena;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
22 d. kasmetinių atostogų.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 985

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Mokslininkų g. 6, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Milda Talačkienė
861844604

UAB “VILTECHMEDA”, pasaulinės Moog Inc. grupės narė - nuo 1993 metų kurianti ir gaminanti medicinos prietaisus - švirkštinius infuzijos siurblius ir enterinio maitinimo pompas, tiekianti savo gaminius Lietuvos gydymo įstaigoms, bei eksportuojanti į daugiau kaip 80 pasaulio šalių.

Įmonės tinklalapishttps://www.moogmedical.com/