10
ODOS EKSPERTĖ (-AS) - PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) PANORAMOJE
Douglas LT, UAB

Darbo pobūdis:

- Klientų aptarnavimas: veido odos būklės nustatymas bei odos priemonių parinkimas;
- Veido odos tyrimai diagnostiniu aparatu;
- Darbas su klientais SPA kabinete;
- Kosmetikos priemonių pardavimas;
- Darbas kasos aparatu;
- Pagalba kolektyvo nariams;
- Renginių organizavimas ir koordinavimas;
- Prekybinio ploto bei prekių priežiūra.

Reikalavimai:

- 2-3 m. panašaus darbo patirtis;
- Vidurinis, aukštesnysis arba nebaigtas aukštasis išsilavinimas;
- Darbas kompiuterizuota kasos programa;
- Komunikabilumas, energingumas;
- Iniciatyvumas, sąžiningumas;
- Mokėjimas dirbti komandoje;
- Užsienio kalbų mokėjimas;
- Dalyvavimas renginiuose.

Mes Jums siūlome:

- Atsakingą ir įdomų darbą;
- Specialius tiekėjų mokymus;
- Galimybė tobulinti profesinius įgūdžius įmonės organizuojamuose mokymuose;
- Objektyvų darbo įvertinimą ir skatinimo programą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1000 - 2000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Margarita Karosaitė

DOUGLAS – tai didžiausias Europoje kosmetikos ir parfumerijos parduotuvių tinklas, siūlantis įspūdingai gausų grožio priemonių asortimentą.

Visus kandidatus kviečiame susipažinti su UAB "Douglas LT" privatumo politika.