AUDITORIUS (-Ė)
Makveža, UAB

AUDITORIUS (-Ė)Makveža, UAB

DARBO POBŪDIS:

  • Atlikti inventorizacijas, patikrinimus ir revizijas visame prekybos tinkle;
  • Atlikti kainų nustatymo kontrolę;
  • Atlikti prekių ekspozicijos kontrolę;
  • Kontroliuoti, kaip vykdoma visų prekių likučių apskaita, sudaromi brokuotų prekių sąrašai prekybos padaliniuose.

REIKALAVIMAI KANDIDATUI:

  • Aukštesnysis išsilavinimas, pageidautina – vadybinis;
  • Darbo patirtis panašioje srityje - privalumas;
  • Gebėjimas aiškiai išsakyti pastabas;
  • Atidumas detalėms, sąžiningumas ir savikontrolė;
  • Vairuotojo pažymėjimas, galimybė ir noras keliauti.

MES SIŪLOME:

  • Atsakingą ir įdomų darbą viename didžiausių prekybos tinklų Lietuvoje;
  • Adaptavimo procesą padedantį naujokui greičiau susipažinti ir įsitraukti į įmonės veiklą;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Konkurencingą atlygį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Privalumus perkant Moki-Veži parduotuvėse;
  • Papildomas nepinigines naudas.

Vidaus prekių vadybininkas (-ė)
Lietuvos paštas, AB
Vilnius
€ 1050 – 1350
Galiojimo pabaiga: 2021.12.05
Kokybės vadovas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2500 – 2800
Galiojimo pabaiga: 2021.12.12
VIDAUS MEDICININIO AUDITO SPECIALISTAS
VšĮ Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galiojimo pabaiga: 2021.12.03