28
Makveža, UAB
AUDITORIUS (-Ė)

DARBO POBŪDIS:

  • Atlikti inventorizacijas, patikrinimus ir revizijas visame prekybos tinkle;
  • Atlikti kainų nustatymo kontrolę;
  • Atlikti prekių ekspozicijos kontrolę;
  • Kontroliuoti, kaip vykdoma visų prekių likučių apskaita, sudaromi brokuotų prekių sąrašai prekybos padaliniuose.

REIKALAVIMAI KANDIDATUI:

  • Aukštesnysis išsilavinimas, pageidautina – vadybinis;
  • Darbo patirtis panašioje srityje - privalumas;
  • Gebėjimas aiškiai išsakyti pastabas;
  • Atidumas detalėms, sąžiningumas ir savikontrolė;
  • Vairuotojo pažymėjimas, galimybė ir noras keliauti.

MES SIŪLOME:

  • Atsakingą ir įdomų darbą viename didžiausių prekybos tinklų Lietuvoje;
  • Adaptavimo procesą padedantį naujokui greičiau susipažinti ir įsitraukti į įmonės veiklą;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Konkurencingą atlygį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Privalumus perkant Moki-Veži parduotuvėse;
  • Papildomas nepinigines naudas.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1580

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Moki Veži

UAB MAKVEŽA – tai vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių statybinių, apdailos, šildymo, sodo ir daržo prekių tinklas, vienijantis 24 MOKI-VEŽI parduotuves visoje Lietuvoje, kuriame dirba virš 700 darbuotojų. MOKI-VEŽI darbo aplinkoje vertinama: pagarba, lyderystė, tobulėjimas, profesionalumas, komandiškumas, ilgalaikiškumas, darbo efektyvumas ir kokybė. Įmonė plečiasi ir maloniai kviečia prisijungti prie MOKI-VEŽI darbuotojų komandos!

Įmonės tinklalapishttp://www.mokivezi.lt