18
HR Management, UAB
TECHNIKOS PRIEŽIŪROS IR REMONTO MECHANIKAS (-Ė)

Darbo pobūdis:

  • Statybos ir kelių tiesimo mechanizmų bei įrangos (autogreiderių, krautuvų, buldozerių, ekskavatorių ir kt.) techninis aptarnavimas bei remontas;
  • Technikos remontas Vilniaus servise bei trumpalaikės komandiruotės į kitas Lietuvos vietoves;
  • Remonto darbų dokumentacijos tvarkymas ir apskaita.

Reikalavimai:

  • Elektros ir hidraulikos sistemų gedimų diagnozavimo ir remonto patirtis;
  • Techninis aukštasis /aukštesnysis išsilavinimas;
  • Galimybė vykti į trumpalaikes komandiruotes Lietuvoje;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Disciplinuotumas ir punktualumas;
  • Anglų kalbos pagrindai.

Mes Jums siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą darbą gerą vertinimą turinčioje bendrovėje, atlygį sietiną su Jūsų kompetencija ir darbo rezultatais (1100-1500 eurų atskaičius mokesčius), profesinio tobulėjimo galimybes.

Pilną konfidencialumą garantuojame.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800 - 2600

Papildoma informacija: atlyginimas priklauso nuo kompetencijos ir darbinės patirties

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Darius Mazeika
+370 69998888
UAB "HR MANAGEMENT" - personalo valdymo kompanija, vykdanti darbuotojų atrankas, darbuotojų vertinimus. Mūsų klientė – UAB KELUVA (www.keluva.lt), jau daugelį metų aukščiausios kokybės statybinę ir kelių tiesimo techniką parduodanti bei prižiūrinti bendrovė plėsdama savo veiklą bei siekdama klientams suteikti aukščiausios kokybės ir itin greitą garantinį ir kitą servisą visoje Lietuvoje, darbui Vilniuje ieško technikos priežiūros ir remonto mechaniko (-ės).

Įmonės tinklalapishttps://www.keluva.lt