10
UAB "Vilniaus apšvietimas"
GIS operatorius (-ė)

Darbo pobūdis:

  • Apšvietimo inžinerinio tinklo braižymas ArcGIS PRO programinėje įrangoje;
  • Apšvietimo tinklo kartoschemų rengimas;
  • Apšvietimo erdvinių duomenų teikimas į Topografijos ir inžinerinės infrastruktūros informacinę sistemą (TIIIS);
  • Išpildomųjų geodezinių nuotraukų tikrinimas;
  • Techninės inžinerinės dokumentacijos skaitymas, informacijos panaudojimas braižant skaitmeninį apšvietimo tinklą.

Reikalavimai:

  • Aukštasis geografijos, kartografijos, GIS išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas (-ė));
  • Patirtis dirbant su ArcGIS PRO programine įranga;
  • Mokėjimas ArcGIS PRO programa valdyti atributinių lentelių duomenis, tvarkyti simbologiją, sluoksnius;
  • Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint ir kt.) išmanymas;
  • Analitiniai įgūdžiai;
  • Kruopštumas, pastabumas detalėms.

Mes siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą darbą dinamiškoje įmonėje;
  • Mokymus, savirealizacijos ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Galimybę siūlyti ir įgyvendinti savo idėjas, prisidėti prie skaitmenizuoto apšvietimo tinklo gerinimo, GIS plėtros įmonėje;
  • Darbuotojų draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1300

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Elektrinės g. 1
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 ArcGIS

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Personalas Personalas
861000419

UAB “Vilniaus apšvietimas“ siekia užtikrinti, kad Vilniaus miesto gyventojams būtų teikiamos kokybiškos, elektros energiją tausojančios, saugumą kelyje užtikrinančios, gatvių elektros apšvietimo paslaugos.
Savo veiklą grindžiame trimis pagrindinėmis vertybėmis: Profesionalumas, Kokybė, Atsakingumas. Profesionalumas – esame subūrę virš 120 aukštos kvalifikacijos savo srities specialistų, kurie yra sukaupę didelę darbinę patirtį. Kokybė – teikiame kokybiškas gatvių apšvietimo elektros priežiūros, aptarnavimo, remonto paslaugas Vilniaus miesto gyventojams. Atsakingumas – atsakingai įsipareigojame. Jaučiame atsakomybę už savo darbą ir veiklą.
Mes nuolat ieškome talentingų ir profesionalių specialistų, kurie dirba atsižvelgdami į aukštus veiklos standartus, siekia geriausių rezultatų, užsibrėžtų tikslų bei prisiima atsakomybę už savo veiksmus. Skatiname kiekvieno komandos nario įsitraukimą – taip kuriame atmosferą ir kultūrą, kurioje patiems malonu dirbti, bendrauti. Vertiname savo darbuotojus ir siūlome konkurencingą atlygį, socialines garantijas bei suteikiame karjeros ir asmeninio tobulėjimo galimybes.