Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas (-a)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas (-a)Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientas - modernią bazę turinti šiuolaikiška sanatorija Palangoje, teikianti medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugas.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Teikti fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo paslaugas.
Reikalavimai
Galiojanti fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo licencija.
Mes jums siūlome
Įdomų darbą šiuolaikiškoje medicinos įstaigoje, karjeros galimybes;
Mokymus ir kvalifikacijos kėlimo kursus;
Laikiną apgyvendinimą sanatorijoje;
Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus.

Eksporto vadybininkas (-ė) (tiksliosios mechanikos gaminiai)
Vilnius
€ 3306 – 4133
Galiojimo pabaiga: 2021.12.08
Specialistas (-ė) , Skaitmeninių kanalų grupėje
Šiaulių bankas, AB
Kaunas
€ 1200 – 1500
Galiojimo pabaiga: 2021.12.09
KAUNO PADALINIO VADOVAS (-Ė)
AB "Kelių priežiūra"
Kaunas
€ 3000 – 3000
Galiojimo pabaiga: 2021.12.10