Sistemų testuotojas (-a)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Sistemų testuotojas (-a)Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientas - įmonė, kurianti su mokėjimų sprendimais susijusią programinę įrangą bankams, finansų institucijoms, mažmeninės prekybos ir kitoms įmonėms, vykdančioms finansines operacijas, ir vykdanti jos palaikymą.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Programinės įrangos testavimas;
Testavimo planų sudarymas, scenarijų ir atvejų rašymas;
Problemų identifikavimas ir aprašymas, klaidų registravimas ir pateikimas programuotojams;
Dokumentacijos pildyms, testavimo ataskaitų ruošimas.
Reikalavimai
Programinės įrangos testavimo patirtis;
Programinės įrangos kūrimo procesų išmanymas.
Mes jums siūlome
Gerą, kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo atlyginimą, motyvacinius priedus;
Patirtį stambioje ir modernioje, sėkmingai veikiančioje ir besiplečiančioje įmonėje;
Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Visas papildomas naudas, kurias gali pasiūlyti konkurencinga IT sektoriaus įmonė (moderni ir šiuolaikiška darbo aplinka, kvalifikacijos kėlimas, konferencijos ir kt.) .

SANDĖLIO VADYBININKAS (-Ė)
CV-Online Recruitment Lithuania
Vilnius
€ 1720 – 1720
Galiojimo pabaiga: 2021.12.31
PERSONALO VADYBININKAS (-Ė)
D-Pizza LT, UAB
Vilnius
€ 1750
Galiojimo pabaiga: 2021.12.29
Buhalteris (-ė)
Atranka360°
Vilnius
€ 1930 – 1930
Galiojimo pabaiga: 2021.12.22