23
Elitėja, UAB
ŽALIAVŲ PIRKIMO VADYBININKAS (-Ė)

Darbo pobūdis:

  • Bendravimas su medienos pardavėjais;
  • Medienos apžiūra ir jos būklės įvertinimas kirtavietėje ar miško sandėliuose;
  • Dalyvavimas medienos pakrovime miške;
  • Naujų pardavėjų paieška visoje Lietuvoje.

Reikalavimai:

  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Patirtis pirkimų srityje;
  • Pareigingumas, atsakomybė, iniciatyvumas.

Privalumas:

  • Patirtis tiekime.

Mes Jums siūlome:

  • Visas darbui reikalingas priemones (automobilis,telefonas);
  • Stabilų ir motyvuojantį darbo užmokestį.

Maloniai prašome būsimųjų kandidatų tinkamai įvertinti savo kandidatūrą, gerbti savo ir mūsų laiką ir kreiptis tik atitinkant skelbime keliamus reikalavimus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1752 - 2103.49

Papildoma informacija: priedai priklauso nuo darbo rezultatų.

Vietovė

    Panevėžys, Panevėžio apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .

Įmonės tinklalapishttp://www.eliteja.lt