12
Aljansas AIBĖ, UAB
FINANSŲ SKYRIAUS VADOVO (-ĖS) – VYR. FINANSININKO (-ĖS), Vilnius arba Kaunas

Mažmeninės prekybos įmonių grupė kviečia prisijungti:

Papildoma informacija

Darbo pobūdis:
• Formuoti, vykdyti ir kontroliuoti Bendrovės apskaitos politiką;
• Valdyti Bendrovės finansų srautus, apyvartinį kapitalą, mokestines rizikas, stebėti fiansinius įmonės rodiklius;
• Dalyvauti Bendrovės investicinių projektų rengime ir koordinavime;
• Organizuoti ir koordinuoti finansines atskaitomybės ir audito procesą;
• Koordinuoti Bendrovės finansinių ataskaitų pateikimą vadovybei;
• Vadovauti Bendrovės konsoliduoto biudžeto sudarymo procesui ir jo vykdymui;
• Užtikrinti sklandų ir sėkmingą finansų departamento darbo organizavimą.

Reikalavimai:
• Aukštasis universitetinis išsilavinimas (ekonomikos srityje);
• Sėkmingo vadovaujamo darbo finansų valdymo srityje patirtis (ne mažiau 2 metai);
• Geros rusų kalbų žinios, anglų kalba - privalumas;
• Orientacija į rezultatą, analitinis mąstymas, gebėjimas pasiekti užsibrėžtus tikslus;
• Gebėjimas organizuoti savo ir komandos darbą;
• Patirtis verslo valdymo programa Navision – didelis privalumas
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes siūlome:
• Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą;
• Darbą besiplečiančioje kompanijoje;
• Profesinio tobulėjimo galimybes;
• Darbo užmokestį, atitinkantį kompetenciją ir socialines garantijas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3500

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Vaida Liubauskienė

Didžiausias Lietuvoje prekybos įmonių aljansas „Aibė" – tai nepriklausomų Lietuvos prekybos įmonių sąjunga, paremta Vienybe ir Partneryste, vienijanti daugiau kaip 205 prekybos įmonių, valdančių daugiau nei 815 parduotuvių. Prekybos įmonių aljansas „Aibė" įkurtas 1999 m.

Įmonės tinklalapishttp://