30
Europart Lietuva, UAB
Krovininių automobilių dalių aktyvių pardavimų vadybininkas (-ė)

EUROPART viena didžiausių
Europoje krovininių automobilių atsarginių dalių prekybos įmonė, turinti daugiau nei 300 prekybos įmonių 27 šalyse.

Mes toliau stipriname savo pozicijas rinkoje ir šiuo metu KAUNE ieškome

Krovininių automobilių dalių aktyvių pardavimų vadybininko

Darbo pobūdis:

  • Kauno regiono klientų aptarnavimas;
  • klientų poreikių analizė, pardavimai;
  • naujų klientų paieška;
  • techninis prekių atpažinimas ir parinkimas.

Reikalavimai:

  • automobilių ir jų detalių sandara bei techninės žinios;
  • puikūs bendravimo bei derybų įgūdžiai, užsibrėžtų tikslų siekimas;
  • sugebėjimas dirbti savarankiškai bei komandoje;
  • vairuotojo pažymėjimas, B kategorija;
  • aktyvių pardavimų patirtis krovininių bei lengvųjų automobilių dalių srityje būtų privalumas;
  • patirtis su kompiuterinėmis automobilių detalių atpažinimo programomis būtų privalumas;
  • anglų kalbos pagrindai, techninių terminų žinojimas būtų privalumas.

Mes Jums siūlome:

  • įdomų, atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • priedus už pasiektus komandinius rezultatus;
  • geras darbo sąlygas savo srities specialistų komandoje;
  • visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas 1300 - 1800 į rankas. Darbo užmokestis priklauso nuo turimos patirties bei darbo rezultatų.

Gyvenimo aprašymą (CV) siųsti žemiau nurodytu adresu.
Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2103.49 - 2975.21

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų

Įmonės tinklalapishttp://www.europart.net