32
ACALA Group, UAB
Gamybos padėjėjas (-a)

Darbo pobūdis:

Darbas nealkoholinių gėrimų gamyboje, medžiagų ir inventoriaus gamybai paruošimas. Tvarkos ir švaros palaikymas. Kiti darbai.
Esi atidi(-us), energinga(-as) ir gebi savarankiškai atlikti pavestas ir kasdienines užduotis? Turi supratimą gėrimų gamyboje ar maisto pramonėje? Žinai ir išmanai elementarias higienos taisykles? Nori išmokti ir tobulėti? Turi geras darbo kompiuteriu žinias (Word, Excel)? Kviečiam prisijungti prie mūsų komandos ir TAVE!

Privalumai:
fermentuotų gėrimų gamybos išmanymas, maisto pramonės gamybos išmanymas, techninis maisto pramonės įrangos supratimas.

Reikalavimai:
• Atidumas, darbštumas, kruopštumas, tvarka;
• Gebėjimas kelti sunkius daiktus (pagal darbų saugos reikalavimus);
• Gebėjimas dirbti savarankiškai;
• Bazinės Anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome:
• Tobulėjimą ir karjeros galimybes;
• Puikias darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
• Darba nuo 8 iki 17 val. darbo dienomis;
• Nemokamų Premium Kombucha gėrimų.

Atlyginimas:
Nuo 650 €/mėn. į rankas

Vidutinį šių pareigų darbo užmokestį galite rasti manoalga.lt

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Martynas Žemavičius

Įmonės tinklalapishttp://www.acala.lt