Turinio (tekstų) kūrėjas (-a)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Turinio (tekstų) kūrėjas (-a)Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientas - įmonė, kurianti su mokėjimų sprendimais susijusią programinę įrangą bankams, finansų institucijoms, mažmeninės prekybos ir kitoms įmonėms, vykdančioms finansines operacijas, ir vykdanti jos palaikymą.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Turinio (tekstų), susijusių su finansų ar bankų veiklos sektoriumi kūrimas (reklaminiai tekstai, straipsniai, produktų aprašymai, interneto puslapių tekstai).
Reikalavimai
Turinio (tekstų), susijusių su finansų ar bankų veiklos sektoriumi kūrimo patirtis (reklaminiai tekstai, straipsniai, produktų ar paslaugų aprašymai, interneto puslapių tekstai, kiti reikalingi tekstai);
BŪTINA SĄLYGA - geras rusų ir anglų kalbų mokėjimas ir žodžiu, ir raštu;
Tekstų rašymo rusų ir anglų kalbomis patirtis, adaptuotų vertimų į/iš rusų ir anglų kalbų patirtis.
Mes Jums siūlome
Gerą, kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo atlyginimą, motyvacinius priedus;
Karjeros, mokymosi ir tobulėjimo galimybes;
Patirtį modernioje, sėkmingai veikiančioje ir pastoviai besiplečiančioje įmonėje.

SALES & MARKETING ANALYST
Roshen Nord
Vilnius
€ 1600 – 2100
Galiojimo pabaiga: 2021.12.04
CUSTOMER SUPPORT SPECIALIST
Verified Payments, UAB
Vilnius
€ 1200 – 1600
Galiojimo pabaiga: 2021.12.17
Copywriter
Avia Solutions Group
Vilnius
€ 1700
Galiojimo pabaiga: 2021.11.30