29
REGISTRATORĖS (-IAUS) – ADMINISTRATORĖS (-IAUS)
Šv. Kristoforo odontologijos klinika

Darbo pobūdis

  • Skambučių ir užklausų internetu registravimas;
  • Informacijos suteikimas pacientams;
  • Pacientų pasitikimas;
  • Kasos operacijų vykdymas;
  • Reikiamų dokumentų pildymas;
  • Pagalba vadovui ir kiti administraciniai darbai.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Administracinio darbo patirtis;
  • Atsakingumas, kruopštumas, nuovokumas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Anglų, rusų kalbų mokėjimas.

Privalumai

  • Darbo patirtis medicinos klinikoje;
  • Būti susipažinus su odontologinės klinikos veikla ir darbo specifika, odontologinėmis procedūromis;
  • Medicininis išsilavinimas;

Siūlome

  • Intensyvų, įdomų ir atsakingą darbą modernioje klinikoje;
  • Patogų darbo grafiką;
  • Visas socialines garantijas.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1000 - 1200

Papildoma informacija: -7 valandos per dieną; -Lankstus darbo grafikas; -Laiku mokamas atlyginimas; -Visos socialinės garantijos;

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Kęstučio 33, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Gintautas Gumebelvičius
+37062067447

Šv. Kristoforo odontologijos klinika teikia visas odontologijos paslaugas visai šeimai. Tyrimai atliekami naudojant naujausias skaitmenines technologijas. Čia dirba daugiau nei 20 m patirtį turintys specialistai.

Įmonės tinklalapishttps://kristoforoklinika.lt/