24
Itaka Lietuva
ADMINISTRATORIUS (-Ė)

Kelionių organizatorius ITAKA įkurtas 1989 m. Lenkijoje, o nuo 2009 m. užima tvirtą turizmo rinkos lyderio poziciją Vidurio ir Rytų Europoje. Oficiali ITAKA atstovybė Lietuvoje veiklą pradėjo 2018 metais.
32 – jų metų patirtis dirbant su dideliais keliaujančiųjų srautais, puikus turizmo rinkos išmanymas ir ypač platus geriausių viešbučių asortimentas leidžia užtikrinti kokybišką poilsį ir įsimintiniausius potyrius.

Papildoma informacija

Darbo aprašymas:

  • Biuro veiklos organizavimas ir tvarkos užtikrinimas;
  • Skambučių priėmimas ir nukreipimas;
  • Korespondencijos paskirstymas ir siuntimas;
  • Biuro aprūpinimas kanceliarinėmis bei ūkinėmis prekėmis;
  • Sandeliuko likučių inventorizavimas
  • Įmonės dokumentų ruošimas, registravimas, paskirstymas ir tvarkymas;
  • Darbas su įmonės atstovais užsienyje
  • Vadovų pavestų užduočių atlikimas;
  • Sklandaus darbo biure užtikrinimas (biuro technikos priežiūra, kanceliarinių prekių užsakymas, svečių priėmimas ir kt.);
  • Pagalba įmonės darbuotojams kasdieniniais, administracinio bei organizacinio pobūdžio klausimais.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Puikūs bendravimo, komandinio darbo, laiko planavimo įgūdžiai;
  • Greita orientacija ir imlumas, atsakingas požiūris į darbą;
  • Taisyklinga lietuvių kalba;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikūs raštvedybos įgūdžiai;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Lenkų kalbos mokėjimas – privalumas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Pozityvumas, mandagumas, paslaugumas, dėmesingumas.

Įmonė siūlo:

  • Dinamišką darbą turizmo rinkoje;
  • Tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Mokymus.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1000 - 1250

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Jaroslav Maksimovič

Įmonės tinklalapishttp://www.itaka.lt