Statybos projekto vadovas (-ė) (fasadų montavimo darbai)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Statybos projekto vadovas (-ė) (fasadų montavimo darbai)Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientas - sėkmingai dirbanti, ilgametę patirtį turinti užsienio kapitalo įmonė. Kurdama bei montuodama statinių fasadus įmonė taiko naujausias statybų technologijas, taip modernizuodama Europos didmiesčius.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Fasadų montavimo darbų objekte planavimas, koordinavimas ir vykdomų darbų kokybės kontrolė;
Rangovų, subrangovų, darbuotojų valdymas ir darbo užduočių jiems paskirstymas;
Reikalingos dokumentacijos rengimas ir tvarkymas;
Bendravimas su užsakovo atstovais, darbo grafikų ir terminų planavimas ir derinimas.
Reikalavimai
Geras anglų kalbos mokėjimas;
Darbo statybos vadovu ar statybos projekto vadovu patirtis, fasadų įrengimo projektų patirtis - privalumas;
Rangovų ir subrangovų valdymo patirtis;
Darbo projektavimo programa AutoCad patirtis;
Statybų srities išsilavinimas.
Mes jums siūlome
Geras darbo sąlygas modernioje įmonėje;
Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Visas darbui reikalingas priemones.

Projektų vadovas (-ė) (statybos projektų vystymas)
Vilnius
€ 4959 – 6612
Galiojimo pabaiga: 2021.12.08
Projektų vadovas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Galiojimo pabaiga: 2021.12.18
Statybos projektų vadovas (-ė)
Vilnius
€ 3200 – 3300
Galiojimo pabaiga: 2021.12.24