25
Ramirent Baltic AS Vilniaus filialas
KLIENTŲ KONSULTANTAS (-Ė) KAUNE

Ramirent yra viena iš lyderiaujančių įrankių nuomos kompanijų Europoje. Įkurta 1955 metais ir šiai dienai veiklą vykdo 9 šalyse. Mes siūlome efektyvumą ir saugumą apjungiant mechanizmų nuomą, susijusias paslaugas bei know-how individualiems klientų sprendimams. Ramirent misija yra sklandus aptarnavimas su šypsena. Mes turime 2800 kolegų 290 nuomos padaliniuose.

Ramirent – GEAR UP. Įrankių nuoma Jūsų paslaugoms.

Ramirent priklauso „Loxam group“ – trečiai pagal dydį įrangos nuomos kompanijai pasaulyje. Pasiūloje platus nuomojamos įrangos asortimentas 15 nuomos padalinių visoje Lietuvoje. Ramirent parke sunkioji technika, pastoliai, klojiniai, statybiniai nameliai, rankiniai įrankiai, šildymo/vėdinimo įranga ir elektros srovės generatoriai.

Papildoma informacija

Darbo pobūdis

  • Įrankių nuomos sprendimų parinkimas
  • Sklandus klientų aptarnavimas išduodant / priimant įrankius
  • Kokybės ir klientų aptarnavimo standartų puoselėjimas
  • Pristatymo paslaugų organizavimas
  • Įrankių kasdienė priežiūra, paruošimas darbui
  • Saugos prekių pardavimas
  • Sandėlio likučių valdymas

Reikalavimai

  • Aukštesnysis/aukštasis arba profesinis išsilavinimas
  • Kruopštumas, pozityvumas ir atsakingumas
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (Navision būtų privalumas)
  • Laisvai kalbėti/rašyti lietuvių kalba
  • Anglų kalbos žinios
  • Patirtis klientų aptarnavimo srityje būtų privalumas

Mes jums siūlome

Darbą šauniame ir profesionaliame kolektyve, tobulėjimo tarptautinėje įmonėje galimybes, motyvuojantį atlygį, puikias darbo ir motyvacines priemones. Galimybę ugdyti profesines ir asmenines kompetencijas.

Telefonas pasiteiravimui +370 686 39285

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1401 - 1927

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel MS Office MS Teams Microsoft Dynamics NAV

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Tomas Vaišvila
+370 686 39285

Ramirent Lietuvoje

Įmonės tinklalapishttp://www.ramirent.lt