Personalo specialistas (-ė) UAB "Plungės kooperatinė prekyba"
Vičiūnų grupė

Personalo specialistas (-ė) UAB "Plungės kooperatinė prekyba"Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

Darbuotojų priėmimo į darbą, darbo sutarties sąlygų pasikeitimo, atleidimo iš darbo dokumentų rengimas.
Įsakymų rengimas.
Atostogų bei kitų neatvykimų į darbą dokumentų įforminimas.
Įvairių ataskaitų rengimas.

Reikalavimai

Aukštesnysis išsilavinimas.
Panašaus darbo patirtis – privalumas.
Rusų kalbos žinios – didelis privalumas.
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Rinkodaros vadovas (-ė)
CVO Recruitment, UAB
Kaunas
€ 3000
Galiojimo pabaiga: 2021.12.18
Sales Manager
Locatory.com
Vilnius
€ 1900 – 2400
Galiojimo pabaiga: 2022.12.12
IT platform sales Manager
Vilnius
€ 1500 – 1900
Galiojimo pabaiga: 2021.12.31