48
Viešųjų pirkimų skyriaus vyr. specialistas (-ė)
Vilniaus Gedimino technikos universitetas/VILNIUS TECH

Darbo pobūdis:

• organizuoti ir vykdyti tarptautinius, supaprastintus, mažos vertės skelbiamus ir neskelbiamus
pirkimus Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo ir VILNIUS TECH patvirtinta tvarka;
• vykdyti pirkimus per Centrinę perkančiąją organizaciją (CPO);
• rengti viešųjų pirkimų dokumentus;
• dalyvauti viešųjų pirkimų komisijų veikloje;
• rengti raštus, susijusius su viešųjų pirkimų komisijų sprendimais ir teikti juos tiekėjams;
• viešinti viešųjų pirkimų sutartis ir pasiūlymus;
• rengti ataskaitas apie viešuosius pirkimus ir teikti jas Viešųjų pirkimų tarnybai.

Reikalavimai:

• aukštasis išsilavinimas;
• tiesioginio darbo patirtis viešųjų pirkimų srityje;
• teisės aktų, reglamentuojančių viešuosius pirkimus, išmanymas;
• gebėjimas sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu, dokumentų rengimo taisyklių išmanymas;
• geri darbo kompiuteriui įgūdžiai

Mes siūlome:

• galimybę pritaikyti gebėjimus ir realizuoti savo idėjas;
• draugišką ir profesionalią komandą;
• kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1217 - 1750

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Saulius Naimavičius

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VILNIUS TECH) – kuriantiems rytojui. Universitetas patenka tarp 2,1 proc. geriausių pasaulio universitetų ir yra technologijos mokslų lyderis Lietuvoje. Mes mokomės, dirbame ir kuriame ne tik tam, kad būtume pasiruošę atliepti šiandienos poreikius, bet ir siekdami įgūdžių, žinių ir savybių, leidžiančių atsakyti į rytojaus klausimus.

Įmonės tinklalapishttps://vilniustech.lt/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Prekių ir paslaugų pirkimo specialistas
Infrastruktūros valdymo agentūra
Vilnius
€ 2300 – 2600
Galioja iki: 2024.05.05
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718
Galioja iki: 2024.04.22
T&I PACKAGE MANAGER (F/M/D) | IGNITIS RENEWABLES POLSKA
Vilnius

Galioja iki: 2024.04.20