Viešųjų pirkimų skyriaus vyr. specialistas (-ė)
Vilniaus Gedimino technikos universitetas/VILNIUS TECH

Viešųjų pirkimų skyriaus vyr. specialistas (-ė)Vilniaus Gedimino technikos universitetas/VILNIUS TECH

Darbo pobūdis:

• organizuoti ir vykdyti tarptautinius, supaprastintus, mažos vertės skelbiamus ir neskelbiamus
pirkimus Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo ir VILNIUS TECH patvirtinta tvarka;
• vykdyti pirkimus per Centrinę perkančiąją organizaciją (CPO);
• rengti viešųjų pirkimų dokumentus;
• dalyvauti viešųjų pirkimų komisijų veikloje;
• rengti raštus, susijusius su viešųjų pirkimų komisijų sprendimais ir teikti juos tiekėjams;
• viešinti viešųjų pirkimų sutartis ir pasiūlymus;
• rengti ataskaitas apie viešuosius pirkimus ir teikti jas Viešųjų pirkimų tarnybai.

Reikalavimai:

• aukštasis išsilavinimas;
• tiesioginio darbo patirtis viešųjų pirkimų srityje;
• teisės aktų, reglamentuojančių viešuosius pirkimus, išmanymas;
• gebėjimas sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu, dokumentų rengimo taisyklių išmanymas;
• geri darbo kompiuteriui įgūdžiai

Mes siūlome:

• galimybę pritaikyti gebėjimus ir realizuoti savo idėjas;
• draugišką ir profesionalią komandą;
• kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Sandėlio darbuotojas (-a) (patirtis nebūtina)
Personalo valdymo inovacijos, UAB
Vilnius
€ 1140 – 1610
Galiojimo pabaiga: 2021.12.12
Pirkimų vadybininkas (-ė)
Next Logistic, UAB
Vilnius
€ 1576.26 – 3305.78
Galiojimo pabaiga: 2021.12.01
Technikos direktoriaus padėjėjas ( -a)
Izovoltas, UAB
Vilnius
€ 1576.26
Galiojimo pabaiga: 2021.12.04