27
Operatoriai (-ės)
Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

Technologinio proceso priežiūros vykdymas, nustatytų parametrų išlaikymas ir fiksavimas.
Darbas maisto perdirbimo įmonėje (krabų lazdelių, žuvies, koldūnų arba džiūvėsėlių).
Krovinių tvarkymas rankomis (daugiau nei 10 kg).
Darbas dieninėmis arba dieninėmis ir naktinėmis pamainomis:

• Dieninė pamaina (2 darbo dienos 7-19 val., 2 laisvos dienos) ;
• Dieninė ir naktinė pamaina (2 darbo dienos 7-19 val., 2 laisvos dienos, 2 darbo naktys 19-7 val.).

• Savaitinė pamaina ( viena savaitė dirbama I-IV dieninėse pamainose 7-19 val., 4 dienos laisvos, kita savaitė dirbama II-IV naktinėse pamainose 19-7 val., 3 dienos laisvos)

Reikalavimai

Minimalios techninės žinios.
Darbo patirtis su maisto pramonės įrenginiais - privalumas.

Įmonė siūlo

Vieną didžiausių darbo užmokesčių regione;
Nemokamą transportą į/iš darbo Platelių, Alsėdžių, Gargždų, Vėžaičių, Kulių, Vieštovėnų, Mažeikių, Sedos, Skuodo, Salantų, Šateikių, Telšių, Keturakių, Žlibinų, Varnių, Tverų, Rietavo, Šilalės, Kvėdarnos, Kretingos, Kartenos, Narvaišių Kretingos ir aplinkinių vietovių;
Nemokamą maitinimą pamainos metu;
Patogų pamaininį darbo grafiką;
Kiekvieną darbuotoją apmokome.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1576

Papildoma informacija: Darbo užmokestis nuo 1000 Eur į rankas.

Vietovė

    Plungė, Telšių apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis
Kontaktinis asmuo
Personalo skyrius
844873301

„Vičiūnų grupė“ – viena stambiausių ir ekonomiškai stipriausių žuvies bei jūrų gėrybių produkcijos gamintojų Europoje, surimio produktų lyderė pasaulyje. Verslo aukštumas pasiekti mums leido aukščiausi kokybės standartai, nuosekli gamybos plėtra bei modernizacija, draugiškas kolektyvas ir jo įsitraukimas kasdieniame darbe. Visose mūsų gamybos įmonėse plėtojama vakarietiška maisto saugos ir kokybės kultūra – ji užtikrina ne tik gaminių kokybę vartotojams, bet ir saugias, šiuolaikiškas darbo sąlygas darbuotojams.

Įmonės tinklalapishttp://www.viciunaigroup.eu/