28
Aventus Group
TEISININKО PADĖJĖJAS (-A)

Aventus Group (www.aventusgroup.com) is an international Group of innovative digital loan providers leading the financial progress of European and Asian clients since 2009.
Aventus Group develops business in 14 countries. With HQ in Vilnius, Aventus Group operates in Lithuania, Poland, Ukraine, Belarus, Latvia, Russia, Kazakhstan, Moldova, Vietnam, Philippines, Sri Lanka, India, Kenya, Romania.
The Group also partners with P2P-based loan marketplace PeerBerry www.peerberry.com, which is one of the leading P2P alternative investment platforms in Europe.
Two IT hubs - one in Lithuania and one in Belarus are the driving forces behind innovative and efficient IT solutions and FinTech integrations.
Currently, group companies employ more than 1900 employees.
Nuolatiniam darbui Vilniuje ieško teisininko, su darbo patirtimi komercinėje teisėje.

Nuolatiniam darbui Vilniuje ieško teisininko, su darbo patirtimi tarptautinėse rinkose:

Darbo pobūdis:

  • • Sutarčių (lietuvių, anglų, rusų kalba) rengimas, derinimas;
    • Darbas komercinės, tarptautinės, intelektinės, darbo ir kt. teisės srityse;
    • Su veikla susijusių juridinių dokumentų (sutartys, protokolai, įgaliojimai, oficiali korespondencija, vidinės tvarkos, procedūros ir pan.) rengimas, derinimas, rizikų vertinimas, rekomendacijų teikimas;
    • Teisinių konsultacijų teikimas;
    • Teisinės rizikos vertinimas, išvadų, siūlymų ruošimas;
    • Esant poreikiui, dalyvavimas derybose su partneriais, klientais, kitomis šalimis;
    • Sutartinių sąlygų vykdymo, terminų kontrolės užtikrinimas;

Reikalavimai:

  • • Aukštasis išsilavinimas (teisė);
    • Geros anglų k. žinios. Rusų k. žinios – didelis privalumas;
    • Verslo procesų išmanymas;
    • Gebėjimas organizuoti savo darbą, atidumas detalėms;
    • Stipri orientacija į rezultatą, sąžiningumas, atsakingumas;
    • Sugebėjimas sklandžiai dėstyti savo mintis (žodžiu, raštu), komunikabilumas;
    • Sugebėjimas apginti ir pagrįsti savo nuomonę.

Privalumai:

  • • Panašaus darbo patirtis tarptautinėje įmonėje;
    • Patirtis finansinių paslaugų įmonėje.

Įmonė siūlo:

  • • Įdomų, perspektyvų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje kompanijoje;
    • Draugišką kolektyvą ir puikią darbo aplinką;
    • Konkurencingą atlygį bei papildomų naudų paketą;
    • Karjeros ir tobulėjimo galimybes;
    • Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Kareiviu g.11B

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Tadas B.