21
Lietpak, UAB
SERVISO INŽINIERIUS (AUTOMATIKA, ELEKTROTECHNIKA)

Darbo pobūdis:

Įrenginių, elektrotechninės dalies prevencinė priežiūra bei remontas;
Avarinių gedimų šalinimas;
Įrenginių tobulinimas ir modernizavimas;
Bendravimas su vietiniais ir užsienio tiekėjais, įrenginių gamintojais.

Reikalavimai:

Aukštasis išsilavinimas elektros inžinerijos srityje;
Gebėjimas suprasti elektros schemas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Gebėjimas komunikuoti anglų k. būtinas;
Gebėjimas greitai įsisavinti naujoves, atsakingumas, noras tobulėti;
Gali būti paskutinių kursų studentas (-ė).

Įmonė siūlo:

Įdomų ir atsakingą darbą stabiliai veikiančioje ir nuolat augančioje įmonėje;
Mėnesinius priedus priklausančius nuo veiklos rezultatų;
Kasmetinę atlyginimo peržiūrą;
Profesinio bei asmeninio augimo galimybes;
Valdiklių, dažnio keitiklių ir kitus mokymus.

Suteikiame galimybę:
Įgyti žinių atliekant Siemens, Allen Bradley, KEB, B&R, Lenze, Rexroth ir kitų žinomų gamintojų, valdiklių ir dažnio keitiklių kompiuterinę diagnostiką;
Išmokti programuoti pramoninius valdiklius (PLC) ir dažnio keitiklius;
Išmokti diagnozuoti ir šalinti sudėtingus elektrotechninius gedimus;
Realizuoti savo idėjas prisidedant prie darbo aplinkos gerinimo;
Derinti darbą su studijomis;
Naudotis aukščiausios kokybės, profesionaliais darbo įrankiais ir matavimo prietaisais;
Transportą į ir iš darbo (Nuo Stoties iki darbo vietos, iš darbo vietos iki Spaudos rūmų);
Platų karšto maisto pasirinkimą įmonės valgykloje.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1590 - 2712

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    A. Mickečiaus g. 165, Čekoniškių k., Vilniaus r.

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Jovita J. Personalo padalinys
+37061810536

UAB „Lietpak" yra pirmaujantis polimerinių medžiagų gamintojas, eksportuojantis savo produkciją į daugiau nei 20 pasaulio šalių. Klientų ir verslo partnerių pasitikėjimą įgijome profesionalių darbuotojų dėka, nuosekliai diegdami modernias technologijas ir sprendimus, vadybos, aplinkosaugos bei kokybės valdymo standartus. Esame inovatyvi, besiplečianti bendrovė ir šiuo metu į komandą kviečiame:

Įmonės tinklalapishttp://www.lietpak.lt