32
Refra, UAB
GAMYBOS VADOVAS (-Ė)
Refra, UAB
Refra, UAB

Refra, UAB

Papildoma informacija

UAB „Refra“ veiklą pradėjo 1995 metais ir yra viena pirmaujančių įmonių šaldymo agregatų (įrangos) gamybos srityje, tiekianti plataus asortimento produkciją, atsižvelgiant į bendrą rinkos poreikį, bei į individualius (nestandartinius) klientų projektus.

Įmonė tiesiogiai bendradarbiauja su didžiausiais Europos tiekėjais tokiais kaip Bitzer, Copeland, Guentner, AlfaLaval, Frascold, Dorin ir daugeliu kitų. 95 procentai produkcijos eksportuojama į Europą, NVS, Tolimųjų Rytų, Arabų ir kitas šalis.

Įmonėje dirba virš 200 aukštos kvalifikacijos specialistų.

Šiuo metu prie mūsų draugiško bei ambicingo kolektyvo kviečiame prisijungti:

Gamybos vadovą (-ę)

Darbo pobūdis:

  • Užsakymų srautų planavimas, koordinavimas, kontrolė;
  • Būti lyderiu ir burti bet motyvuoti sau pavaldžią komandą;
  • Informacijos ir duomenų valdymas ir analizė;
  • Gamybos procesų tobulinimas ir našumo didinimas;
  • Koordinuoti gamybinių planų vykdymą, analizuoti gamybinės veiklos rezultatus, užtikrinti pagamintos produkcijos kiekį bei kokybę;
  • Gamybos efektyvumo gerinimas, kaštų kontrolė;
  • Darbo centrų pajėgumų ir apkrovimų balansavimas;
  • Probleminių situacijų sprendimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis pageidautina techninis išsilavinimas;
  • Sėkminga aukščiausio lygmens vadovo patirtis;
  • Asmeninė lyderystė, analitiškumas, dinamiškas pagrįstų strateginių sprendimų priėmimas;
  • Analitinis mąstymas;
  • Orientavimas į rezultatą, atidumas, sugebėjimas greitai priimti sprendimus;
  • Puikūs darbo planavimo, organizavimo gebėjimai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Sklandi lietuvių kalba, geras rusų ir anglų kalbų mokėjimas;
  • Atsparumas stresui.

Įmonė siūlo:

  • Prisijungti prie sėkmingai veikiančios, stabilios ir patikimos įmonės;
  • Profesionalę komandą, kurią sudaro lojalūs bendrovei geriausi savo srities specialistai;
  • Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve;
  • Profesinių iššukių kupina kasdienybę;
  • Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus;
  • Geras darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Priedus už lūkesčius viršijantį indėlį į veiklos rezultatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1000 - 3000

Papildoma informacija: Priklauso nuo rezultatų bei kompetencijų

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Ivona Tomaševič
+37069488844

Įmonės tinklalapishttp://www.refra.eu

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Office space manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2800 – 3550
Galioja iki: 2024.05.05
Projektų vadovas / -ė
LINPRA
Vilnius
€ 3000
Galioja iki: 2024.05.07
Projektų vadovas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 3400 – 4000
Galioja iki: 2024.05.23
Projektų vadovas (-ė) – Strateginės infrastruktūros padalinyje
EPSO-G įmonių grupė
Vilnius
€ 3300 – 4300
Galioja iki: 2024.05.11
Operacijų stotyse valdymo vadovas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 2040 – 3060
Galioja iki: 2024.05.08
Infrastruktūros vystymo projektų skyriaus projekto vadovas (-ė)
VĮ IGNALINOS ATOMINĖ ELEKTRINĖ
Vilnius
€ 4100 – 5800