2
Marketingo specialistas (-ė)
Nematekas, ŽŪB

Darbo pobūdis

  • aktyvus dalyvavimas organizuojant ir įgyvendinant pardavimų skatinimo, naujų produktų įvedimo į rinką projektus;
  • gaminių pakuočių tobulinimas ir kūrimas;
  • reklaminės medžiagos maketavimas;
  • įmonės interneto svetainės ir paskyrų socialiniuose tinkluose priežiūra;
  • rinkos tendencijų ir konkurentų stebėjimas ir analizė.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas marketingo / rinkodaros srityje;
  • panašaus darbo patirtis gamybos įmonėje būtų privalumas;
  • organizuotumas, kūrybiškumas, analitiniai gebėjimai;
  • puikūs darbo su MS Office, Adobe Photoshop, Corel Draw įgūdžiai;
  • geros anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

  • įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą vienoje didžiausių Lietuvos mėsos perdirbimo įmonių;
  • draugišką ir profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
  • profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400 - 1930

Papildoma informacija: Darbo užmokestis derinamas priklausomai nuo kandidato patirties ir kompetencijų.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Darbo vieta - Dovainonių k., Kaišiadorių r.

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Ugnė Džiugienė

ŽŪB Ÿ„Nematekas“ - viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių. Šalies ir užsienio pirkėjams siūlome daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių, o įmonės darbuotojams - atsakingą ir įdomų darbą, kuriame Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus kolektyvas, nauji iššūkiai ir tobulėjimo galimybės.

Įmonės tinklalapishttp://www.nematekas.lt