38
RENT BOUTIQUE, UAB
SANDĖLIO DARBUOTOJAS/ UŽSAKYMŲ KOMPLEKTUOTOJAS (-A)

Ieškome kruopštaus ir atsakingo sandėlio darbuotojo/ užsakymų komplektuotojo darbui, susijusiam su veiklomis www.rentboutique.com ir www.mybibliotheque.com.

PAGRINDINĖS ATSAKOMYBĖS:

  • Užsakymų klientams suruošimas, išsiuntimas ir koordinavimas
  • Prekių kokybinių reikalavimų atitikimo patikra
  • Siuntų priėmimas ir tikrinimas
  • Dokumentacijos suruošimas
  • Sandėlio inventorizacija
  • Sandėlio tvarkos palaikymas
  • Darbas su sandėlio programa
  • Likučių sekimas
  • Ataskaitų rengimas

REIKALAVIMAI:

  • Atidumas, kruopštumas ir tvarkingumas
  • Greita orientacija ir iniciatyvumas
  • Atsakingas požiūris į darbą
  • Planavimo ir prioritetų paskirstymo įgūdžiai
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Rūbų priežiūros išmanymas
  • Panašaus darbo patirtis – privalumas
  • Vairuotojo pažymėjimas – privalumas

MES JUMS SIŪLOME:

  • Darbą pilnu etatu 8:00-17:00 darbo dienomis
  • Galimybę augti pareigose
  • Šaunius ir draugiškus kolegas
  • Tobulėti skatinančią aplinką
  • Patrauklias nuolaidas mūsų paslaugoms ir prekėms

ATLYGINIMAS:

  • Bruto atlyginimas nuo 900 EUR.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 900

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
HR Justina

RENT BOUTIQUE – internetinė mados prekių platforma, siūlanti puikią alternatyvą vartotojiškumo ir pirkimo mažinimui – nuomą. RENT BOUTIQUE kiekvieną suknelę stengiasi išnuomoti maksimaliai daug kartų, taip pratęsdama rūbo gyvenimo ciklą, mažindama nenaudojamų ar išmetamų „vieno naudojimo“ rūbų skačių.

PIRKIME MAŽIAU. Tiesa ta, kad 80% laiko dėvime tik 20% turimų daiktų, taigi 80% pinigų iššvaistome veltui. Vidutikiškai moteris per metus „atsikrato“ 37 kg drabužių. Ieškokime alternatyvos pirkimui!

VARTOKIME KOKYBIŠKIAU. Atsakykime sau į klausimą: Ar gali marškinėliai kainuoti mažiau nei skanios kavos puodelis?... Greitosios mados prekių ženklai, darydami didžiulį spaudimą gaminių pirkimo kainoms bei terminams, verčia fabrikų savininkus mažinti gamybos kaštus ir engti savo darbuotojus. Tavo marškinėliai gali būti pasiūti avarinės būklės pastate viršvalandžius dirbusio nepilnamečio vaiko. Ar jie vis dar patrauklūs?...

Įmonės tinklalapishttps://www.rentboutique.com/lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Senior Team Lead, Programmatic Consultancy
Adform
Vilnius
€ 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Account Manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2100 – 3100
Galioja iki: 2024.05.05
Digital Media Specialist
Adform
Vilnius
€ 1600
Office space manager
Vilnius
€ 2800 – 3550
IT inžinierius (HELP DESK konsultantas)
EPS LT, UAB
Vilnius
€ 1391 – 1800
Galioja iki: 2024.05.23
Finance Manager