9
Alna Business Solutions
FVAIS sistemos konsultantas (-ė)

Darbo aprašymas

  • Esamų klientų konsultavimas FVAIS sistemos naudojimo klausimais;
  • Sistemos diegimas naujiems klientams;
  • Klientų poreikių analizė ir procesų modeliavimas sistemoje;
  • Santykių su klientais palaikymas;
  • Sistemų funkcinis projektavimas;
  • Procesų ir funkcijų testavimas;
  • Mokymų organizavimas ir vedimas;
  • Sistemų konfigūravimo darbai;
  • Dokumentacijos ruošimas;
  • Naujų technologinių sprendimų įsisavinimas ir klientų konsultavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas verslo valdymo, finansų ar techninių mokslų srityje;
  • Ne mažiau nei 2 metų darbo patirtis naudojant arba diegiant finansų valdymo sistemas;
  • Buhalterinės apskaitos pagrindai;
  • Patirtis dirbant valstybiniame sektoriuje su biudžetinių įstaigų apskaita;
  • Stipri motyvacija padėti klientui, noras dalintis žiniomis, konsultuoti.

Naudingi įgūdžiai

  • Verslo valdymo sistemų (ERP) išmanymas;
  • Patirtis aptarnaujant Microsoft Dynamics NAV/BC valdymo sistemą;
  • Galimybė susikalbėti angliškai.
  • Šiame darbe tau labai pravers analitinis mąstymas, gebėjimas bendradarbiauti, noras ieškoti geriausio sprendimo ir klausymo įgūdžiai.

Mes siūlome

  • Dinamišką ir neformalią organizacinę kultūrą;
  • Profesionalią, klientų vertinamą komandą, kuri mėgsta savo darbą;
  • Nuolatiniam tobulėjimui palankią aplinką;
  • Plačias saviraiškos ir profesinių mokymų galimybes;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Patrauklų finansinį įvertinimą už individualias pastangas;
  • Išvykas į renginius ir konferencijas;
  • Darbo vietą mūsų naujajame biure „Park Town" verslo centre ir galimybę dirbti iš namų.

Atlyginimo rėžiai (bruto, per mėnesį): 2200 iki 4000 EUR

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2200 - 4000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 ERP Microsoft Dynamics NAV Microsoft Dynamics 365 Business Central

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Eglė Meškauskaitė
864349390

Alna Business jau daugiau kaip du dešimtmečius dirba su aukščiausio lygio verslo valdymo sistemomis. Didžiuojamės būdami ilgamečiais Microsoft, SAP ir Epicor partneriais. Mes ne tik diegiame ir nuomojame pasaulinių gamintojų sukurtas verslo valdymo sistemas, bet pagal specifinius verslo įmonės ar institucijos poreikius kuriame individualizuotus verslo valdymo sistemų plėtinius ir papildinius.

Įmonės tinklalapishttp://www.alnabusiness.lt