30
Vyresniojo vadybininko poziciją MIC Projektų skyriuje
Mykolo Romerio Universitetas

Darbo pobūdis:
Projektų skyriaus vyresnysis vadybininkas:
• kaupia informaciją, reikalingą projektų rengimui, bei teikia metodinę informaciją Universiteto padaliniams;
• diegia pažangią Lietuvos ir tarptautinę patirtį Universiteto projektinėje veikloje;
• inicijuoja projektų paraiškų rengimą, darbo grupių paraiškoms rengti sudarymą;
• dalyvauja rengiant projektų paraiškas (teikia metodinę pagalbą, padeda pildyti projekto paraišką, išskyrus idėjines turinio dalis, pildo projekto biudžetinę dalį);
• administruoja įgyvendinamus projektus (rengia darbo laiko apskaitos žiniaraščius, inicijuoja viešuosius pirkimus, padeda rengti projekto veiklos ataskaitas ir t.t.)
• bendradarbiauja su projektų paraiškų vertinimą atliekančiomis institucijomis visą paraiškų vertinimo laikotarpį;
• užtikrina finansavimo ir administravimo bei paramos sutarčių pasirašymą laiku;
• konsultuoja darbo grupes visą projektų įgyvendinimo laikotarpį;
• analizuoja pažangių naujovių diegimo Universitete galimybes ir inicijuoja bei aktyviai dalyvauja jas įgyvendinant.

Reikalavimai:
Specialistas, turintis aukštąjį universitetinį išsilavinimą (magistro laipsnį), praktinio darbo patirtį projektų valdymo, dokumentų valdymo ir administravimo srityje, gerų darbo kompiuteriu įgūdžių, puikiai mokantis lietuvių ir anglų kalbas.

Mes Jums siūlome
• Įdomų ir dinamišką darbą rezultatų siekiančioje institucijoje;
• Asmeninio tobulėjimo galimybes;
• Darbą draugiškoje komandoje, kurioje turėsite puikias sąlygas tobulėti ir prisidėti prie geriausios vietos (sau bei kolegoms) dirbti kūrimo.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1300 - 1400

Papildoma informacija: atsižvelgiant į pretendento patirtį ir kompetencijas.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Renata Tamašauskienė

Įmonės tinklalapishttp://www.mruni.eu

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Finansų tarnybos buhalteris (-ė)
Vilnius
€ 1250 – 1645
Galioja iki: 2024.04.27
Vizualiųjų technologijų vadybininkas (-ė) 0,5 etato darbo krūviu
Vilnius
€ 700 – 850
Galioja iki: 2024.05.15
IT infrastruktūros valdymo skyriaus vadovė (-as)
Regitra, VĮ
Vilnius
€ 3200 – 4200
Galioja iki: 2024.05.16
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
Projektų administratorius (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 1930 – 2500
Galioja iki: 2024.04.26