7
EKSPERTINĖS VEIKLOS IR MOKYMŲ SKYRIAUS VYRIAUSIASIS VADYBININKAS (-Ė)  (TERMINUOTA DARBO SUTARTIS)
Mykolo Romerio Universitetas
EKSPERTINĖS VEIKLOS IR MOKYMŲ SKYRIAUS VYRIAUSIASIS VADYBININKAS (-Ė) (TERMINUOTA DARBO SUTARTIS)

Mykolo Romerio universiteto Mokslo ir inovacijų centre  ieškomas naujas komandos narys

Darbo pobūdis:
• aktyvi užsakomųjų paslaugų (mokymų ir užsakomųjų tyrimų) užsakovų paieška bei pardavimai;
• mokymų ir kitų užsakomųjų paslaugų organizavimas ir administravimas;
• nuotolinių mokymų diegimas, organizavimas, plėtra ir vadyba;
• viešųjų pirkimų skelbimų atranka, pasiūlymų teikimas;
• dokumentų, susijusių su užsakomųjų paslaugų administravimu bei kita skyriaus veikla, rengimas ir tvarkymas.

Reikalavimai:
• aukštasis universitetinis išsilavinimas;
• ne mažesnė nei vienerių metų patirtis pardavimo srityje (darbas mokymų organizavimo srityje būtų privalumas) ir puikūs vadybiniai bei dalykinio bendravimo įgūdžiai;
• puiki lietuvių kalba;
• anglų kalba ne žemesniu nei B2 lygiu;
• puikios MS Office programų bei šiuolaikinių komunikacijos ir informacijos priemonių naudojimo ir dokumentų valdymo kompetencijos;
• gebėjimas savarankiškai planuoti, analizuoti ir spręsti su darbu susijusias užduotis bei dirbti komandoje;
• aukštas atsakomybės lygis, organizuotumas, kruopštumas, komunikabilumas, iniciatyvumas.

Mes siūlome:

• dinamišką ir įdomų darbą profesionalų komandoje;
• modernią ir mobilią darbo vietą;
• galimybes tobulinti savo profesinę kompetenciją;
• draugišką, savarankiškumą ir iniciatyvą skatinančią aplinką.

Darbo užmokestis nuo 1320 iki 1485 eurų (neatskaičius mokesčių) atsižvelgiant į pretendento patirtį ir kompetencijas.

Gyvenimo aprašymą (CV) ir trumpą motyvacinį laišką prašome siųsti iki 2021 m. spalio 20 d. Konfidencialumą garantuojame.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1320 - 1485

Papildoma informacija: atsižvelgiant į pretendento patirtį ir kompetencijas.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Terminuota sutartis
Kontaktinis asmuo
Indrė Špokienė
+370 5 2714 666

Įmonės tinklalapishttp://www.mruni.eu