28
TURIZMO PASLAUGŲ PARDAVIMŲ SPECIALISTAS /- Ė PREKYBOS CENTRE
Itaka Lietuva

Kelionių organizatorius ITAKA įkurtas 1989 m. Lenkijoje, o nuo 2009 m. užima tvirtą turizmo rinkos lyderio poziciją Vidurio ir Rytų Europoje. Oficiali ITAKA atstovybė Lietuvoje veiklą pradėjo 2018 metais. 32 – jų metų patirtis dirbant su dideliais keliaujančiųjų srautais, puikus turizmo rinkos išmanymas ir ypač platus geriausių viešbučių asortimentas leidžia užtikrinti kokybišką poilsį ir įsimintiniausius potyrius.

Papildoma informacija

Darbo aprašymas:

  • Bendravimas su klientais tiesiogiai, telefonu ir el. paštu;
  • Darbas su rezervacine sistema, kelionių rezervacijų administravimas;
  • Kelionių pasiūlymų rengimas bei pardavimas;
  • Klientų konsultavimas visais kylančiais klausimais, problemų sprendimas bei informacijos suteikimas;
  • Reikalingų dokumentų paruošimas ir administravimas;

Reikalavimai:

  • Taisyklinga lietuvių kalba;
  • Rusų kalbos mokėjimas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Darbo patirtis turizmo srityje ir/ar pardavimų srityje – didelis privalumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Greita orientacija ir imlumas, atsakingas požiūris į darbą;
  • Pozityvumas, mandagumas, paslaugumas, dėmesingumas

Įmonė siūlo:

  • Dinamišką darbą turizmo rinkoje;
  • Tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Mokymus.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1003

Papildoma informacija: nuo 1003 Eur (bruto) + priedai

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Aistė Svinkūnaitė
+37065005932

Įmonės tinklalapishttp://www.itaka.lt