1
KREDITO RIZIKŲ ANALITIKAS (-Ė)
SME Finance, UAB

Atsakomybės:

• Klientų finansinės būklės analizė;
• Verslo teikiamų finansavimo sandorių vertinimas ir struktūrizavimas;
• Savo pozicijos argumentavimas kredito komitete;
• Periodinė portfelio kokybės kontrolė ir savalaikis probleminių klientų identifikavimas;
• Bendrovės visų rizikų analizė ir stebėjimas, dalyvavimas vertinimo modelių kūrime, limitų nustatymas ir kontrolė;
• Rizikos rodiklių sisteminimas/analizavimas, periodinis ataskaitų rengimas;
• Bendrovės paskolų portfelio rizikos vertinimas, portfelio sugrupavimas pagal rizikos klases, atidėjimų apskaičiavimas.

Reikalavimai:

• Turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą finansų, ekonomikos, arba tiksliųjų mokslų
• srityje;
• Turėti ne mažiau nei 2 metų panašaus darbo patirties;
• Būti susipažinus su Bazelio reikalavimais, paskolų vertinimo taisyklių ir abejotinų aktyvų vertinimo, grupavimo ir specialiųjų atidėjimų sudarymo nuostatomis;
• Būti susipažinus su ES ir LR teisės aktais, reglamentuojančiais finansų bei kredito įstaigų veiklą;
• Mokėti rinkti, sisteminti, analizuoti duomenis ir informaciją;
• Privalumas - statistinių programų (SAS ir kt.) ir programavimo (Visual Basic) įgūdžiai.

Mes siūlome:

• Visokeriopą pagalbą bei profesinio tobulėjimo galimybes;
• Draugišką aplinką, įdomų ir atsakingą darbą;
• Galimybę dirbti su patyrusiais ir ambicingais rinkos profesionalais;
• Bendrus įmonės vakarėlius ir pramogas;
• Skanią kavą, arbatą ir sveikus užkandžius;
• Nerealų vaizdą pro ofiso langą iš 18 aukšto 😊

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1700 - 2800

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Milda Balickaite

Esame patyrusių specialistų komanda, padedanti verslams augti ir puikiai išmananti sparčiai augantį fintech sektorių. Verslams siūlome platų finansavimo paslaugų spektrą: faktoringą, verslo paskolas, kredito liniją, lizingą. Esame pirmaujanti B2B finansavimo platforma Baltijos šalyse, sukūrusi išskirtinę ekosistemą, kurioje „SME Finance“ veikia kaip fintech įmonė, o neobankas „SME Bank“ veikia kaip licencijuotas juridinis vienetas. Mūsų jaunas ir sparčiai augantis kolektyvas turi ambicingų idėjų ir planų: siekiame tapti profesionaliausia skaitmeninio skolinimo platforma, kurią klientai ir partneriai pripažįsta ne tik Baltijos šalyse, bet ir daugelyje kitų Europos valstybių.

Įmonės tinklalapishttp://www.smefinance.eu

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Senior Accountant
Alliance for Recruitment
Kėdainiai
€ 3500 – 4000
Galioja iki: 2024.05.03
Client analyst (financial analysis) in Corporate banking | SEB, Vilnius
SEB
Vilnius

Galioja iki: 2024.05.26
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
Projektų administratorius (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 1930 – 2500
Galioja iki: 2024.04.26
Gyvybės draudimo konsultantas (-ė) Alytuje
PZU Lietuva gyvybės draudimas
Alytus
€ 1000 – 3000