Derink darbą su studijomis ar kita veikla
Evolution Lithuania UAB

Derink darbą su studijomis ar kita veiklaEvolution Lithuania UAB

Darbo aprašymas:

- Būti mūsų apdovanojimų pelniusių produktų veidu
- Pirmaujančių inovatyviausių internetinių žaidimų vedimas
- Bendravimas su mūsų produktų vartotojais iš viso pasaulio

Reikalavimai:

Pozityvumas ir paslaugumas
Kalbėjimas anglų kalba
Gebėjimas dirbti ir bendrauti komandoje
Ne jaunesnis kaip 18 metų (pagal Lietuvos lošimų įstatymą)

Mes siūlome:

  • Nemokamus apmokymus, darbo uniformą, priemones bei medžiagą reikalinga
  • Vidines karjeros galimybes kompanijoje
  • Draugišką, jauną, linksmą kolektyvą bei patikimą vadovų komandą
  • Darbą atnaujintame ofise netoli Kauno miesto centro su nemokama kava ar užkandžiais pertraukėlių metu, biblioteka, Sony PlayStation, masažinę kėdę ir daugelį kitų malonumų
  • Tapk vienu iš geriausiu mėnesio darbuotoju ir gauk iki 100EUR bonusą

    Grafiką, leidžiantį dirbti pamainomis ir planuoti savo laiką per mėnesį:
  • 3 dirbamos/3 laisvos arba 4 dirbamos/2laisvos
  • Galimybę dirbti papildomas pamainas ar valandas (apmokami viršvalandžiai)
  • Pamainas apsikeisti su kolegomis jei prireikė laisvos dienos

    Siūlomos pamainos ir jų laikas:
    ▪️ Rytinė 7:00 – 15:00
    ▪️ Popietinė 15:00 – 22:00
    ▪️ Naktinė 22:00 – 7:00

Motyvuojantį atlyginimą:

  • Rytinėje pamainoje nuo 4eur/val. Iki 6,10eur/val.
  • Popietinėje pamainoje nuo 4eur/val. iki 6,10eur/val.
  • Naktinėje pamainoje nuo 6eur/val. Iki 8,10eur/val.

    Nelauk rytojaus ir prisiju
    nk ŠIANDIEN!

    Praleisk savo darbo dieną profesionalioje filmavimų studijoje vesdamas mūsų apdovanojimus pelniusius žaidimus tiesiai iš Kauno ofiso Nemuno prieplaukoje!

    Nori sužinoti daugiau? www.evolution.com/who-we-are

    Jei vis dar trūksta informacijos, brūkštelk sms, skambtelk paplepėti tel.nr.: +37065915786.

DARBO RŪBŲ IR INVENTORIAUS TVARKYTOJAI FARMACIJOS ĮMONĖJE // LAISVI SAVAITGALIAI
BIURO
Kaunas
€ 1150 – 1380
Galiojimo pabaiga: 2021.12.08
Asistentė (-as) tiesioginių transliacijų studijoje
Kaunas
€ 3.93 – 6.7
KONSULTANTAS (-Ė) - PARDAVĖJAS (-A) "ĮVAŽIUOJI IR PERKI" SK., RAUDONDVARIO PL. 131, KAUNAS
Ermitažas, UAB
Kaunas
€ 1060 – 1260
Galiojimo pabaiga: 2021.12.26