Asistentė (-as) tiesioginių transliacijų studijoje
Evolution Lithuania UAB

Asistentė (-as) tiesioginių transliacijų studijojeEvolution Lithuania UAB

Darbo aprašymas:

- Kortų būklės tikrinimas
- Kortų keitimas ir maišymas pagal nustatytas procedūras
- Dokumentų susijusiu su darbu pildymas ir peržiūrėjimas

Reikalavimai:

Būsim atviri, jokios darbinės patirties mes nereikalaujame. Svarbu, kad Tu:

- Kruopšti ir žingeidi asmenybė
- Nori išbandyti save naujoje srityje bei joje augti ir tobulėti
- Sulaukei bent 18 metų ir gyvenime Tau svarbus punktualumas ir tvarka

Mes siūlome:

- Nemokamus apmokymus, darbo uniformą, priemones bei medžiagą reikalinga darbui
- Vidines karjeros galimybes kompanijoje
- Draugišką, jauną, linksmą kolektyvą bei patikimą vadovų komandą
- Darbą atnaujintame ofise netoli Kauno miesto centro su nemokama kava ar užkandžiais pertraukėlių metu, biblioteka, Sony PlayStation, masažinę kėdę ir daugelį kitų malonumų
- Tapk vienu iš geriausiu mėnesio darbuotoju ir gauk iki 50EUR bonusą.

Grafiką, leidžiantį dirbti pamainomis ir planuoti savo laiką per mėnesį:
- 3 dirbamos/3 laisvos arba 4 dirbamos/2laisvos
- Galimybę dirbti papildomas pamainas ar valandas (apmokami viršvalandžiai)
- Pamainas apsikeisti su kolegomis jei prireikė laisvos dienos

Siūlomos pamainos ir jų laikas:
▪️ Rytinė 7:00 – 15:00
▪️ Popietinė 15:00 – 22:00
▪️ Naktinė 22:00 – 7:00

Atlyginimą:
- Rytinėje pamainoje nuo 3,93eur/val. Iki 4,72eur/val.
- Popietinėje pamainoje nuo 3,93eur/val. Iki 4,72eur/val.
- Naktinėje pamainoje nuo 5,9eur/val. Iki 6,70eur/val.

Nelauk rytojaus ir prisijunk ŠIANDIEN!

Kaip Asistentė (-as) būsi svarbi komandos dalis, o savo kruopštumu bei darbštumu prisidėsi prie Žaidimų vedėjų darbo eigos! Darbo vieta - moderni transliacijų studija, kuri įsikūrusi Kaune, prie Nemuno kranto, su pačiu nuostabiausiu vaizdu bei šauniausiom "chill" erdvėm!

Nori sužinoti daugiau? www.evolution.com/who-we-are

Jei vis dar trūksta informacijos, brūkštelk sms, skambtelk paplepėti tel.nr.: +37065915786

KONSULTANTAS (-Ė) - PARDAVĖJAS (-A) "ĮVAŽIUOJI IR PERKI" SK., RAUDONDVARIO PL. 131, KAUNAS
Ermitažas, UAB
Kaunas
€ 1060 – 1260
Galiojimo pabaiga: 2021.12.26
Derink darbą su studijomis ar kita veikla
Kaunas
€ 4 – 8.1
Galiojimo pabaiga: 2021.12.08
El.prekybos klientų aptarnavimo vadybininkės (-o)
A. Kudrešovo firma
Kaunas
€ 1800
Galiojimo pabaiga: 2021.12.11