Inžinierius (-ė) - mechanikas (-ė) UAB "Plungės kooperatinė prekyba"
Vičiūnų grupė

Inžinierius (-ė) - mechanikas (-ė) UAB "Plungės kooperatinė prekyba"Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

Įrengimų planinių remontų organizavimas.

Aptarnavimo sistemos (Alldevice) diegimas.

Darbuotojų mokymai.

Naujų komunikacijos priemonių diegimas.

Reikalavimai

Aukštesnysis techninis išsilavinimas (pageidautina inžinieriaus mechaniko).

3 metų panašaus darbo patirtis.

Anglų kalbos žinios.

Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Problemų sprendimo įgūdžiai, orientacija į rezultatą.

Mes siūlome

Sudaromos sąlygos dalyvauti kvalifikacijos kėlimo programose.

Atvykstantiems iš kitų miestų, kelionės klausimas sprendžiamas atskirai.

Validation Engineer
THERMO FISHER SCIENTIFIC
Vilnius
€ 1600 – 2500
Galiojimo pabaiga: 2021.12.18
Line Maintenance Assistant
AVIATIC MRO, UAB
Vilnius
€ 1400
Galiojimo pabaiga: 2021.12.12
Supply Chain Coordinator
Vilnius
€ 2149
Galiojimo pabaiga: 2021.12.05