22
Inžinierius (-ė) - mechanikas (-ė) UAB "Plungės kooperatinė prekyba"
Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

Įrengimų planinių remontų organizavimas.

Aptarnavimo sistemos (Alldevice) diegimas.

Darbuotojų mokymai.

Naujų komunikacijos priemonių diegimas.

Reikalavimai

Aukštesnysis techninis išsilavinimas (pageidautina inžinieriaus mechaniko).

3 metų panašaus darbo patirtis.

Anglų kalbos žinios.

Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Problemų sprendimo įgūdžiai, orientacija į rezultatą.

Mes siūlome

Sudaromos sąlygos dalyvauti kvalifikacijos kėlimo programose.

Atvykstantiems iš kitų miestų, kelionės klausimas sprendžiamas atskirai.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1928

Papildoma informacija: Darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu.

Vietovė

    Plungė, Telšių apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Personalo skyrius

„Vičiūnų grupė“ – viena stambiausių ir ekonomiškai stipriausių žuvies bei jūrų gėrybių produkcijos gamintojų Europoje, surimio produktų lyderė pasaulyje. Verslo aukštumas pasiekti mums leido aukščiausi kokybės standartai, nuosekli gamybos plėtra bei modernizacija, draugiškas kolektyvas ir jo įsitraukimas kasdieniame darbe. Visose mūsų gamybos įmonėse plėtojama vakarietiška maisto saugos ir kokybės kultūra – ji užtikrina ne tik gaminių kokybę vartotojams, bet ir saugias, šiuolaikiškas darbo sąlygas darbuotojams.

Įmonės tinklalapishttp://www.viciunaigroup.eu/