20
Interautomatika, UAB
Biuro administratorius (-ė)

UAB Interautomatika sėkmingai užsiimanti pramonės automatikos ir laboratorinės įrangos platinimu Baltijos šalyse, į savo komandą Vilniuje, kviečia prisijungti biuro administratorių (-ę).

Darbo aprašymas

• biuro tvarkos organizavimas ir užtikrinimas;
• kanceliarinių priemonių užsakymas, svečių priėmimas;
• korespondencijos, el.laiškų paskirstymas, skambučių nukreipimas;
• prekių judėjimo kontrolė, sandėlio likučių stebėjimas ir papildymas;
• personalo ir darbuotojų saugos dokumentų tvarkymas;
• veiklos sutarčių ir su ja susijusių dokumentų registravimas;
• sąskaitų administravimas, rūšiavimas, pajamavimas, išrašymas.

Reikalavimai

• aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas, tinka ir paskutinių kursų studentas;
• panašaus darbo patirtis - privalumas;
• savarankiškumas, kryptingas rezultatų siekimas;
• profesionalus požiūris į darbo organizavimą ir planavimą;
• labai geros anglų ir rusų kalbos žinios;
• puikūs bendravimo įgūdžiai;
• kruopštumas ir atsakomybė;
• labai geri darbo kompiuteriu įgudžiai;
• raštvedybos pagrindai;
• aiškus minčių formulavimas tiek raštu, tiek žodžiu.

Įmonė siūlo

• patrauklų atlyginimą ir socialines garantijas;
• nuolatinį profesinį tobulėjimą;
• darbas jauname, draugiškame kolektyve.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1587 - 1920

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Spaudos g. 6

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Eglė Stankevičiūtė
+37065577321

Interautomatika yra pramonės automatikos produktų, paslaugų bei sprendimų tiekėja Lietuvoje. Mūsų asortimente rasite temperatūros, slėgio, lygio bei srauto matavimo prietaisus, įrangą skysčių analizei, dujų detekcijai ir analizei bei daugybę kitų proceso automatizavimo prietaisų. Siūlome platų pasirinkimą, žemas kainas bei neribotas individualių sprendimų galimybes.

Įmonės tinklalapishttp://www.interautomatika.eu

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Personalo valdymo ir ugdymo vyresnysis specialistas
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
Pamainos vadovas (-ė)
RIMI LIETUVA
Vilnius
€ 1310 – 1610
Galioja iki: 2024.04.24
Sandėlininkas – prekių išvežiotojas
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 1700 – 2000
Engagement Delivery Lead
Cognizant Lietuva
Vilnius