42
VAISTŲ IR MEDICINOS PRIEMONIŲ REGISTRAVIMO SPECIALISTAS
NOVA LUX management solutions klientas

Mums reikalingas

Atstovaujame pažangiai veikiančią farmacijos kompaniją, daugiau nei kelis dešimtmečius kuriančią inovatyvius ir gaminančią laiko patikrintus farmacinius preparatus (vaistus, maisto papildus ir kt.), savo veikloje diegiančią naujausias gamybos technologijas. Visa gamyba organizuojama griežtai laikantis Geros Gamybos Praktikos reikalavimų.
Šiuo metu kompanija į savo specialistų komandą Kaune kviečia

VAISTŲ IR MEDICINOS PRIEMONIŲ REGISTRAVIMO SPECIALISTĄ

Darbo pobūdis:

• ES registruojamų vaistų, maisto papildų ir medicinos priemonių dokumentacijos / bylų rengimas;
• registracijos procesų koordinavimas ir administravimas;
• bendravimas su LR valstybinėmis institucijomis;
• bendravimas ir bendradarbiavimas su užsienio partneriais, kolegomis kitose ES šalyse registruojant produktus už Lietuvos ribų.

Reikalavimai:
• aukštasis išsilavinimas (farmacijos, medicinos, biologijos ir giminiškose srityse būtų privalumas);
• darbo patirtis farmacijos arba maisto pramonės kokybės srityje;
• LR bei ES norminių teisės aktų, reglamentuojančiais vaistų/medicinos priemonių registraciją, išmanymas (būtų privalumas);
• anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
• kruopštumas, tikslumas ir atsakingumas;
• savarankiškumas;
• noras mokytis ir augti kartu su bendrove ilgą laiką.

Kompanija siūlo:
• visokeriopą pagalbą darbo pradžioje;
• galimybę reikšmingai prisidėti prie naujai kuriamų aukštos pridėtinės vertės produktų;
• atsakingą ir ilgalaikį darbą draugiškame profesionalų kolektyve;
• darbą kompanijoje, vienoje iš savo srities lyderių;
• nuolatinio mokymosi ir profesinio tobulėjimo galimybes;
• patrauklų darbo užmokestį (orientaciniai 2200 Eur bruto priklausomai nuo patirties ir gebėjimų).

Jeigu Jums patinka darbas su dokumentais, turite tvirtą savo nuomonę ir gebate ją apginti, norite save realizuoti farmacijos srityje, laukiame Jūsų CV arba nuorodos į LinkedIn profilį su prierašu "Registravimo specialistas".
Jūsų duomenų konfidencialumas garantuojamas.

Platesnė informacija – Diana Galickienė
Tel.: (652) 77181

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2200

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Diana Galickienė
+37065277181

Konsultacinė kompanija Nova Lux management solutions (www.novalux.lt) nuo 1999 m. dirba žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Pagrindinės veiklos sritys – personalo paieška, atranka, vertinimas bei praktinių mokymų, seminarų organizavimas.

Kontaktai:
Savanorių pr. 22, Vilnius
diana@novalux.lt
+370 652 77181

Laisvės al. 76, Kaunas
jolanta@novalux.lt
+370 685 58043

Nova Lux - siekiantiems daugiau!

Įmonės tinklalapishttp://www.novalux.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Donorų organizatorius (-ė)
NKC, Nacionalinis kraujo centras
Kaunas
€ 2116
Galioja iki: 2024.04.26
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718
Galioja iki: 2024.04.22
T&I PACKAGE MANAGER (F/M/D) | IGNITIS RENEWABLES POLSKA
Vilnius